Wynajem szlabanu

Szlabany oraz bramy wjazdowe to podstawowe urządzenia zabezpieczające zamknięte obszary z miejscami postojowymi. Przy ich użyciu mogą Państwo kontrolować, które pojazdy zostaną wpuszczone na teren obiektu, dzięki czemu zwiększą Państwo bezpieczeństwo na swoim parkingu, ponieważ nikt obcy nie będzie mógł się na nim znaleźć.

Wynajem szlabanu

Wypożyczanie szlabanów 

Urządzenia parkingowe nie należą do najtańszych sprzętów ochrony obiektów, jednak jeśli zależy Państwu na zachowaniu bezpieczeństwa na swoim terenie oraz komforcie użytkowania miejsc parkingowych przez klientów, to warto w nie zainwestować. 

Wynajem szlabanu

Wynajem urządzeń parkingowych

W przypadku, kiedy Państwa parking jest tymczasowy lub nie są Państwo pewni, czy takie urządzenia i systemy sprawdzą się akurat na Państwa terenie, istnieje możliwość wynajęcia instalacji parkingowych na określony czas.

Wynajem szlabanu

Wypożyczanie sprzętu parkingowego

Firma GRAFITA oferuje Państwu profesjonalną usługę montowania urządzeń i systemów parkingowych. Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają ponad 30 lat doświadczenia w branży. Profesjonalnie Państwu doradzimy i wybierzemy sprzęty oraz technologie, które będą w pełni odpowiadały Państwa potrzebom.

Wynajem szlabanu

Szlaban na wynajem

W naszej firmie możliwe jest również wynajęcie urządzeń i systemów parkingowych, dlatego serdecznie zachęcamy Państwa do kontaktu. Indywidualnie i elastycznie podchodzimy do każdego zlecenia.

Wynajem szlabanu