Parking z kasą automatyczną

Parkingi w centrum większych miast są zazwyczaj płatne. Zwykle są to miejsca postojowe na ulicy, które opłaca się w pobliskich parkometrach. Z kolei w przypadku ogrodzonych parkingów bardzo często wykorzystuje się kasy automatyczne, w których klient wykupuje bilet wstępu na zabezpieczony szlabanem lub bramą teren, gdzie może bez obaw pozostawić swoje auto.

Parking z kasą automatyczną

Parking za opłatą w kasie biletowej

Kasy automatyczne są wykorzystywane nie tylko na ogrodzonych parkingach zewnętrznych, ale również w garażach podziemnych, np. w galeriach handlowych. Jest to świetne rozwiązanie dla właścicieli budynków, ponieważ nie muszą oni zatrudniać dodatkowego personelu do kontroli wjazdu i wyjazdu samochodów.

Parking z kasą automatyczną

Wjazd na parking z kasą automatyczną

Kasa biletowa przy wjeździe na parking jest połączona z całym systemem kontroli dostępu. Dzięki temu, zaraz po opłaceniu miejsca postojowego i pobraniu biletu, szlaban automatycznie się otwiera i umożliwia klientowi wjazd na teren danego obiektu.

Parking z kasą automatyczną

Kasa automatyczna na parkingu

Firma GRAFITA działa w branży urządzeń i systemów parkingowych już od ponad 30 lat. Przez ten czas udało nam się zgromadzić pokaźne doświadczenie w zakresie montowania i serwisowania instalacji parkingowych, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu profesjonalną i kompleksową usługę zabezpieczenia miejsc postojowych na Państwa terenie.

Parking z kasą automatyczną

Parking z kasą biletową

Każde zlecenie realizujemy zgodnie z potrzebami naszych klientów i zawsze staramy się wybrać urządzenia, które zapewnią Państwu komfort oraz bezpieczeństwo. Po więcej szczegółów na temat współpracy zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Parking z kasą automatyczną