kontakt z firmą grafita

Tel: +48 501 288 052   |   e-mail: biuro@grafita.pl

szlabany parkingowe

SZLABAN NA KOMÓRKI.

Szlabany na komórki są rozwiązaniem na miarę XXI wieku. Od teraz do podniesienia szlabanu wystarczy Ci Twój własny telefon komórkowy - koniec problemów z zasięgiem pilotów czy kartami magnetycznymi.

System kontroli dostępu za pośrednictwem telefonu komórkowego może być zastosowany dla wszelkiego rodzaju szlabanów parkingowych czy bram wjazdowych. System może funkcjonować wraz z pilotami i kartami magnetycznymi, jak i samodzielnie. Idealnie sprawdza się w przypadku parkingów osiedlowych, jak i komercyjnych. Najczęściej wykorzystywany jest przez banki, urzędy, szpitale i spółdzielnie, czyli w miejscach, gdzie kluczowa staje się możliwość łatwej konfiguracji aktywnych użytkowników urządzenia. Wystarczy, że zadzwonisz pod odpowiedni numer.

JAK TO DZIAŁA:

Wystarczy, że wybierzesz numer przypisany do wybranego szlabanu. Połączenie nie niesie za sobą żadnych kosztów, a cała procedura trwa błyskawicznie. Zasięg działania jest nieograniczony - szlaban możemy otworzyć będąc w dowolnym miejscu. Ogromną zaletą systemu jest również prosty w obsłudze panel do zarządzania użytkownikami. Jeżeli numer wybierze osoba nie wpisana do systemu, usłyszy odpowiedni komunikat. Plusem jest też możliwość instalacji systemu, bez potrzeby usuwania dotychczasowo wykorzystywanych urządzeń. 

 ZALETY KORZYSTANIA ZE SZLABANÓW NA KOMÓRKI:

  • - nieograniczony zasięg działania
  • - wygoda, brak urządzeń dodatkowych
  • - szybkość reakcji urządzenia
  • - łatwa modyfikacja użytkowników
  • - bezkonfliktowy sposób instalacji

 

szlaban na komórki

PRZYDATNE INFORMACJE :

Uruchomienie obsługi urządzenia z poziomu komórki wymaga instalacji w centrali sterującej bariery. System może być zastosowany we wszelkiego typu urządzeniach. Modyfikacja użytkowników jest możliwa dzięki prostemu w obsłudze panelowi, dostępnego przez przeglądarkę internetową.

Szlabany wjazdowe

 

SZLABAN NA KOMÓRKI - DLA KOGO?

Szlaban na komórki to rozwiązanie skierowane przede wszystkim do zarządców dużych obiektów oraz administratorów. Systemy za względu na zaawansowane możliwości konfiguracji znakomicie sprawdzają się w przypadku parkingów komercyjnych. Przy pomocy prostego panelu możemy zarządzać wszystkimi użytkownikami - dodawać, usuwać, modyfikować ich dane - oraz ustalać indywidualne cenniki w zależności od wykorzystywanego modelu płatności za korzystanie z parkingu.

szlabany na komórkę

Przy instalacji systemów obsługi szlabanów na komórki korzystamy ze sprzętu renomowanych marek, takich jak DEJW oraz FAAC.

 

PARTNERZY NASZEJ FIRMY:

 

NICE     CAME     Faac    tousek     DTM System     Roger     DEJW Systemy parkingowe

 

KONTAKT: +48 501 288 052   |   biuro@grafita.pl