Szlabany - kontakt

MONTAŻ AUTOMATYKI DO BRAM:

Tel: +48 501 288 052   |   e-mail: biuro@grafita.pl

 

automatyka do bram dwuskrzydłowych cenyMONTAŻ AUTOMATYKI DO BRAM.

Montażem automatyki do bram nasza firma zajmuje się od 1989 roku. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni tych lat pozwala nam na wybór idealnego rozwiązania dla każdego Klienta zainteresowanego montażem napędu do swojej bramy. W naszej ofercie posiadamy instalację siłowników do bram przesuwnych, napędów do bram skrzydłowych, jak i automatyki do bram garażowych. Jeżeli jesteś zainteresowany montażem urządzeń, które ułatwią Ci życie, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z naszą firmą. Doradzamy, dostarczamy, montujemy.

TYPY MONTOWANYCH NAPĘDÓW DO BRAM:

napędy do bram przesuwnychMONTAŻ AUTOMATYKI DO BRAM PRZESUWNYCH

Montaż napędów odbywa się przy wykorzystaniu zestawu złożonego z siłownika głównego, karty częstotliwości, fotokomórek bezpieczeństwa. Automatyka do bram przesuwnych sterowana jest przy użyciu pilota radiowego.

napędy do bram skrzydłowychMONTAŻ AUTOMATYKI DO BRAM SKRZYDŁOWYCH:

W skład zestawu wchodzą dwa siłowniki, montowane po jednym na każde skrzydło bramy, fotokomórki zabezpieczające przejazd, karta częstotliwości, niezbędna do sterowania przy użyciu pilota radiowego. Najwyższa wydajność i bezpieczeństwo posesji to priorytet, dlatego montaż musi zostać wykonany bezbłędnie.

napędy do bram garażowychMONTAŻ AUTOMATYKI DO BRAM GARAŻOWYCH:

Bramy garażowe można podzielić na segmentowe oraz uchylne. Montaż siłowników zależny jest od układu garażu. Dzięki doświadczeniu wiemy, jak idealnie dopasować napęd do Twojej bramy. Sterowanie pilotem ułatwia codzienne użytkowanie. 100% niezawodności i bezpieczeństwa.

 

Montaż napędów do bram

 

SKUTECZNY MONTAŻ AUTOMATYKI DO BRAM.

Szeroka oferta automatyki do bram daje gwarancję idealnie dostosowanego siłownika do rodzaju, ciężaru oraz wymiarów bramy. Każdy z siłowników, niezależnie od zastosowania musi zostać rzetelnie i profesjonalnie zamontowany. Nasza firma zajmuje się montażem automatów do bram od 1989 roku i wszystkie zamontowane przez nas siłowniki do dnia dzisiejszego sprawują się znakomicie - czego dowodem jest długa lista realizacji. Kluczem do naszego sukcesu jest traktowanie każdego Klienta indywidualnie i przygotowanie się do każdego montażu, uprzednio wykonując dokładne oględziny oraz ustalenia.

 

MONTAŻ NAJPOPULARNIEJSZYCH NAPĘDÓW DO BRAM:

Napęd do bramy przesuwnej
Montaż - CAME BX

 

Napęd do bram przesuwnych CAME BX

Niezniszczalne siłowniki marki CAME, przeznaczone do bram przesuwnych - przemysłowych o długości do 18 metrów. Montowane wraz z fotokomórkami bezpieczeństwa.

Napęd do bramy skrzydłowej
Montaż - NICE TOONA

 

Napędy do bram NICE Toona

Cicha i bezpieczna praca siłowników TOONA przy napięciu do 24V. Montowane w bramach o długości skrzydła do 7 metrów gwarantują pełne bezpieczeństwo.

Napęd do bramy garażowej
Montaż - NICE SPIN

 

Napęd do bram przesuwnych NICE Road

Niesamowicie wytrzymałe siłowniki SPIN zabezpieczą każdy garaż. Bezpieczne, niezawodne, montowane do bram o powierzchni do 13 m2.

 

W naszej ofercie posiadamy wszystkie dostępne na rynku siłowniki do bram firm TOUSEK, CAME oraz NICE.

 

Automatyka NICE     Automatyka CAME     Automatyka Faac    automatyka tousek

 

 

KONTAKT: Tel: +48 501 288 052   |   e-mail: biuro@grafita.pl