Bariery parkingowe

Słupki i blokady parkingowe służą przede wszystkim do wyznaczania miejsc postojowych dla samochodów. Ułatwiają one  kierowcom prawidłowe parkowanie, a niekiedy wyznaczają także granice wjazdu na miejsce postojowe i w ten sposób zapobiegają uszkodzeniom auta. 

Bariery parkingowe

Blokady na miejsca postojowe

Zdarza się również, że miejsca postojowe są wykupywane lub wynajmowane przez osoby prywatne. W takim wypadku bariery parkingowe uniemożliwiają zajęcie parkingu innym kierowcom, poprzez zablokowanie wjazdu na ich obszar.

Bariery parkingowe

Słupki i blokady na parking

GRAFITA to profesjonalna firma zajmująca się instalowaniem urządzeń oraz systemów parkingowych. Zabezpieczamy parkingi w całej Polsce już od ponad 30 lat. Idziemy z duchem czasu i do realizacji projektów wykorzystujemy najnowsze sprzęty i technologie. Co więcej, indywidualnie dobieramy urządzenia parkingowe do potrzeb naszych klientów, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że każde zlecenie jest inne. 

Bariery parkingowe

Blokady do zajmowania miejsc parkingowych

Działamy kompleksowo, dzięki czemu zatrudniają Państwo wyłącznie jedną firmę do realizacji całego projektu. Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość naszych produktów oraz szybkie i solidne wykonanie zlecenia.

Bariery parkingowe

Bariery i zabezpieczenia parkingowe

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Wstępnie omówimy Państwa oczekiwania wobec systemów kontroli parkingu na danym obiekcie i przedstawimy szczegółowe informacje na temat współpracy z naszą firmą.

Bariery parkingowe