kontakt z firmą grafita

Tel: +48 501 288 052   |   e-mail: biuro@grafita.pl

 

STRÓŻÓWKI DLA OCHRONY.

 

Budki parkingowe, kontenery mieszkalne oraz pawilony - powszechnie zwane jako stróżówki - to jedne z najstarszych produkty oferowanych przez firmą Grafita. Wszystkie stróżówki produkujemy na zamówienie, zgodnie z wymaganiami naszych klientów. Zawsze staramy się, aby nasze budki wyróżniały się trwałością, jak i samą estetyką wykonania. Ściany naszych stróżówek są wykonane z powlekanej płyty warstwowej, wypełnionej styropianem o grubości 8 cm.

Konstrukcja naszych stróżówek wyróżnia się zastosowaniem stalowych, oszklonych drzwi oraz białych okien PCV. Każda budka posiada dwa okna - uchylno – rozwierne oraz komunikacyjne. Zastosowanie ocieplanej podłogi montowanej na stalowym ruszcie stalowym, gwarantuje komfort pracy strażnika w zimnych porach roku.  Stróżówki Grafita charakteryzują się również pełnym wyposażeniem na poziomie instalacji elektrycznej – lampa z włącznikiem, dwa gniazda 220V oraz tablica bezpiecznikowa. Nasze budki parkingowe posiadają również możliwość instalacji sanitarnej.

Bezpieczeństwo stróżówek Grafita zapewnia wmontowany zamek typu Yale.

Zapewniamy darmową wycenę, wykonanie projektu, budowę oraz dostawę stróżówek pod dowolnie wskazany adres. Wszystkie stróżówki możemy dopasować do indywidualnych potrzeb klienta, jak i zaproponować wybór odpowiedniej budki o znormalizowanych wymiarach. W swojej ofercie posiadamy:

 

STRÓŻÓWKI NA ZAMÓWIENIE:

 

Stróżówka produkowana "na wymiar", każdorazowo projektowana pod kątem indywidualnych zaleceń klientów. Ciepłe oraz wygodne w zimie, stworzone z materiałów pochodzących jedynie od renomowanych producentów zapewniają komfort pracy strażnikom lub pracownikom ochrony. Stworzenie indywidualnego projektu budki jest całkowicie darmowe. Budki dla ochrony, znajdują swoje zastosowanie również dużych systemach płatnego parkowania. Portier, przy wyjeździe z parkingu, obsługuje kasę, rozliczając postój użytkownikom.

STRÓŻÓWKI O WYMIARACH STAŁYCH - TABELA ROZMIARÓW:
 

Stróżówka PRT 2  - pow. 2,25m² (1,5x1,5m)        
Stróżówka PRT 3  -  pow. 3
m² (2x1,5m)     
Stróżówka PRT 4  -  pow. 4m² (2x2m)       
Stróżówka PRT 5  -  pow. 5 (2x2,5)    
Stróżówka PRT 6  -  pow. 6 (2,5x2,5)      
Stróżówka PRT 7  -  pow.7  (3x2,5)   

STRÓŻÓWKA PRT 2:

 

Stróżówka o wymiarach 1,5mx1,5m. Ocieplane budki parkingowe, gwarantujące komfort pracy dla strażników oraz pracowników ochrony. Ze względu na mały rozmiar budki, jej instalacja może się odbyć niemal w każdym miejscu - tak aby zaoszczędzić jak najwięcej powierzchni parkingowej.

 
STRÓŻÓWKA PRT 3:

 

Stróżówka o wymiarach 1,5mx1,5m. Ciepłe w zimie, wykonane z materiałów pochodzących jedynie od sprawdzonych producentów oraz łatwe do utrzymania czystości , ciepłe zimą. Każdy pawilon budkijest projektowany zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta.

 
STRÓŻÓWKA PRT 4:

 

Stróżówki o wymiarach 2mx2m, wykonane z elastycznych materiałów najlepszej jakości. Łatwe w utrzymaniu czystości. Idealne do zastosowania na średniej wielkości parkingach naziemnych.

 

STRÓŻÓWKA PRT 5:

 

Prostokątne stróżówki o wymiarach 2x2,5m przeznaczone do zastosowania na średnich oraz dużych powierzchniach parkingowych. Wysoki komfort użytkowania w zimnych porach roku oraz gwarancja wieloletniej trwałości.

 

 

PARTNERZY NASZEJ FIRMY:

 

NICE     CAME     Faac    tousek     DTM System     Roger     DEJW Systemy parkingowe

 

 

KONTAKT: +48 501 288 052   |   biuro@grafita.pl