kontakt z firmą grafita

Tel: +48 501 288 052   |   e-mail: biuro@grafita.pl

 

Szlabany łódźSZLABANY ŁÓDŹ.

Firma Grafita oferuję najnowocześniejsze technologicznie motoreduktory, które są najważniejszymi elementami szlabanów elektromechanicznych. Napięcie 24V jest napięciem odpowiednim do uzyskania sprawnej i szybkiej pracy szlabanów. Ekonomiczność, funkcjonalność oraz bezawaryjna praca to najcenniejsze zalety szlabanów naszej firmy montowanych w Łodzi.. Jednakże, aby utrzymać tak wysoką funkcjonalność należy regularnie, przy bardzo intensywnym użytkowaniu, dokonywać przeglądów.

SZLABANY GRAFITA W ŁODZI.

W ofercie firmy Grafita znajdują się tylko sprawdzone i nowoczesne szlabany oferowane na terenie Łodzi. Płynność i ekonomiczność to czynniki wpływające na wysoką jakość naszych szlabanów elektromechanicznych. Głównym ich elementem jest motoreduktor, składający się z silnika napędzonego napięciem 24V. Dobrze dopasowane napięcie zapewnia szybką i sprawną pracę przez długi czas.

Firma Grafita oferuje wszystkie dostępne szlabany elektromechaniczne i hydrauliczne na terenie Łodzi takich firm jak:

- szlabany CAME

- szlabany NICE

- szlabany FAAC

PROPONOWANE MODELE SZLABANÓW DLA KLIENTÓW Z ŁODZI:

 

Szlaban CAME G4000

Szlaban came g4000

Długość ramienia szlabanu do 4 m. Przy szerszych przejazdach polecamy montaż dwóch szlabanów, niezależnie dla wjazdu oraz wyjazdu z parkingu. Szlaban CAME G4000 jest przygotowany do podłączenia kontroli dostępu

Szlaban NICE WIL

Szlaban nice wil

Szlabany NICE o sprawności 100% oraz długości ramienia od 4 do 6 metrów.  Szlabany te znajdą doskonałe zastosowanie na terenach przemysłowych, wspólnotach mieszkaniowych, jak i parkingach korporacyjnych w Łodzi.

Szlaban FAAC 615

Szlaban hydrauliczny faac łódź

Szlaban hydrauliczny dostępny w dwóch wersjach - BPR oraz RAPID - z ramieniem do 5 m. Zalecany dla miejsc w Łodzi o dużym natężeniu ruchu, takich jak stacje benzynowe lub magazyny przemysłowe.

PARTNERZY NASZEJ FIRMY W ŁODZI.

 

szlabany nice    Szlabany came    Szlabany faac    szlabany genius

 

KONTAKT: +48 501 288 052   |   biuro@grafita.pl