kontakt z firmą grafita

Tel: +48 501 288 052   |   e-mail: biuro@grafita.pl

 

Szlabany naprawaSZLABANY NAPRAWA.

Szlabany naprawa firmy grafita, to jedyne skuteczne rozwiązanie, aby zażegnać każdą awarię w 24 h. Jeżeli Twoja bariera wjazdowa uległa awarii, jak najszybciej zgłoś się do nas, a dokonamy szybkiej i rzetelnej naprawy szlabanów, niezależnie od przyczyny. Pracując nad niezawodnością naszych barier parkingowych mamy na celu przede wszystkim bezpieczeństwo i wygodę naszych Klientów. Dlatego polecamy wybierać nasze produkty, co zapewni wieloletnią bezawaryjną pracę.

CO ZROBIĆ W PRZYPADKU NIEZBĘDNEJ NAPRAWY SZLABANU?

KROK 1: Odbezpiecz szlaban kluczykiem awaryjnego otwierania, a następnie podnieś ręką ramię szlabanu do pionu.

KROK 2: Zadzwoń lub napisz e-maila do naszej firmy:

+48 501 288 052  |  biuro@grafita.pl

KROK 3: Ustal z nami najbardziej odpowiedni termin realizacji naprawy szlabanu.

KROK 4: Nasi pracownicy dokonają naprawy szlabanu, przeprowadzą niezbędne testy oraz czynności konserwujące szlaban.

Najczęściej przyczyną zgłaszanych do nas awarii szlabanów jest naruszenie ramienia bariery przez użytkowników. Naprawa po kolizji zazwyczaj trwa do 48h, ponieważ niezbędna jest wymiana ramienia na nowe. Jeżeli kolizji uległa również jednostka centralna, nasi specjaliści dokonają rewitalizacji szlabanu oraz jego podstawy. Nasze naprawy szlabanów przeprowadzamy sprawnie i solidnie, ponieważ wiemy, jak ważna jest ciągłość pracy szlabanu parkingowego.

Nasze doświadczenie oraz kompletna wiedza w zakresie budowy szlabanów i urządzeń parkingowych stawia nas w czołówce polskich firm. Szlabany naprawiamy w tempie ekspresowym, ponieważ dbamy o bezpieczeństwo oraz zadowolenie naszych Klientów. Każda naprawa jest indywidualna, w związku z tym, zawsze po zgłoszeniu przeprowadzamy oględziny oraz informujemy o skali napraw szlabanu (lub innego urządzenia parkingowego). Następnie, po akceptacji, przechodzimy do kompleksowej naprawy szlabanu oraz sprawdzamy całościowo stan techniczny bariery.

 

szlabany naprawa

 

KONTAKT W SPRAWIE NAPRAWY SZLABANÓW:

Tel: +48 501 288 052   |   e-mail: biuro@grafita.pl

Wszystkie zgłoszenia przyjmujemy drogą telefoniczną od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 17:00. Jeśli zaskoczyła Cię awaria poza godzinami naszej pracy, prosimy informacje na temat napraw szlabanów kierować na naszą skrzynkę pocztową lub przesyłać poprzez SMS (monitorujemy przez 24h). Szybka reakcja na awarię oraz kompleksowa naprawa szlabanu, to co nas wyróżnia!

 

serwisy i naprawa szlabanów

 

W naszej ofercie posiadamy szlabany hydrauliczne marki FAAC, szlabany elektroniczne CAME oraz bariery marki NICE, doskonale spisujące się na wjazdach o największym natężeniu ruchu. Stała konserwacja szlabanów zapewnia wieloletnią pracę bez potrzeby naprawy szlabanu w najmniej odpowiednim momencie. Ciągłość pracy oraz bezpieczeństwo to filozofia naszej pracy.

 

PARTNERZY NASZEJ FIRMY:

 

szlabany nice    Szlabany came    Szlabany faac    szlabany genius

 

Tel: +48 501 288 052   |   e-mail: biuro@grafita.pl