Jak zamknąć parking

Do zamykania ogrodzonych terenów najczęściej wykorzystuje się szlabany lub bramy wjazdowe, których działanie opiera się na najnowszych technologiach. Dzięki temu mieszkańcy osiedla czy pracownicy firmy mogą w łatwy i szybki sposób dostać się na parking. W ten sposób zwiększone zostaje także bezpieczeństwo użytkowników miejsc postojowych, ponieważ na zamknięty teren mogą dostać się wyłącznie upoważnione do tego osoby.

Jak zamknąć parking

Skuteczne zamknięcie parkingu

Szlabany przy wjeździe na parking działają zbliżeniowo przez przytknięcie karty dostępu do czytnika lub automatycznie za pośrednictwem tagów i kamer rozpoznających tablice rejestracyjne pojazdów. Tego rodzaju zabezpieczenia używa się najczęściej na parkingach większych firm, osiedli czy galerii handlowych.

Jak zamknąć parking

Zabezpieczenie osiedlowego parkingu

Bramy wjazdowe natomiast najlepiej sprawdzą się w przypadku kameralnych parkingów, gdzie miejsc postojowych jest niewiele, ale bezpieczeństwo jest równie ważne. Bramy te najczęściej otwierane są automatyczne przy pomocy pilota bądź przy użyciu telefonu komórkowego.

Jak zamknąć parking

Zamknięcie ogrodzonego parkingu

Nasza firma GRAFITA specjalizuje się w montowaniu i serwisowaniu systemów oraz urządzeń parkingowych. Zrealizowaliśmy już setki zleceń dla klientów korporacyjnych i osób prywatnych. Do każdego projektu indywidualnie dobieramy technologie i urządzenia, a nasi klienci mogą liczyć na pełne wsparcie serwisowe zarówno w trakcie, jak i po zakończeniu okresu gwarancji.

Jak zamknąć parking

Szlaban przed firmowym parkingiem

Jeżeli zależy Państwu na solidnym i trwałym zabezpieczeniu parkingu, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Dobierzemy najlepsze systemy i urządzenia do Państwa potrzeb.

Jak zamknąć parking