Jak nie płacić za parkometr

Parkometry to zmora kierowców w większych miastach, a już zwłaszcza tych, którzy mieszkają w dzielnicach usytuowanych bliżej centrum, czyli w strefie płatnego parkowania. Nie dość, że cierpi na tym nasz portfel, to na dodatek znalezienie bezpiecznego miejsca postojowego blisko domu graniczy z cudem. Jak w takim wypadku poradzić sobie z uciążliwymi opłatami za parkometr, które i tak nie dają nam gwarancji znalezienia miejsca postojowego dla naszego auta?

Jak nie płacić za parkometr

Jak uniknąć opłaty za parkometr

Odpowiedzią na ten problem może okazać się prywatny parking osiedlowy, który najczęściej zamykany jest na szlaban lub bramę przesuwną, aby nikt nieupoważniony nie miał na niego wstępu.

Jak nie płacić za parkometr

Jak zapobiec opłatom za parkometr

Korzystanie z prywatnego parkingu wiąże się z okresowymi opłatami, jednak w tym wypadku przydzielone zostaje Państwu konkretne miejsce postojowe, dzięki czemu oszczędzają Państwo czas i chronią swoje auto przed możliwymi przytarciami oraz kradzieżą, ponieważ na ogrodzonym i strzeżonym parkingu jest mniejsze prawdopodobieństwo, że takie zdarzenie będzie miało miejsce.

Jak nie płacić za parkometr

Jak ominąć opłatę za parkometr

Nasza firma GRAFITA od ponad 30 lat działa w branży systemów i urządzeń parkingowych, dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, jak wygodne i bezpieczne jest korzystanie z ogrodzonych i strzeżonych przy pomocy najnowszych technologii miejsc postojowych.

Jak nie płacić za parkometr

Parkowanie bez płacenia za parkometr

Jeżeli w pobliżu Państwa miejsca zamieszkania nie ma prywatnych parkingów, warto rozpocząć starania o wyznaczenie takiego terenu, a nasza firma z przyjemnością zajmie się jego solidnym zabezpieczeniem.

Jak nie płacić za parkometr