Szlabany - kontakt

ZAMÓW NAPRAWĘ AUTOMATYKI DO BRAM:

Tel: +48 501 288 052   |   e-mail: biuro@grafita.pl

 

automatyka do bram naprawaAUTOMATYKA DO BRAM NAPRAWA.

Jeżeli zastała Cię awaria automatyki do bram, skontaktuj się z naszymi specjalistami, a szybko i sprawnie rozwiążemy każdy problem. Konserwacja napędów do bram skrzydłowych, przesuwnych oraz garażowych to klucz do wieloletniej i bezawaryjnej pracy siłowników. Wszystkie automaty posiadają możliwość manualnego odblokowania przy użyciu dołączonego do zestawu klucza, w związku z tym, powinien to być pierwszy krok przez kontaktem z naszą firmą.

JAK PRZEBIEGA NAPRAWA AUTOMATYKI DO BRAM?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak usunąć każdą awarię automatyki do bram. Podstawą do zachowania sprawności napędów jest konserwacja, którą nasza firma gwarantuje przez cały okres użytkowania automatów. Jeżeli jednak niezbędna jest interwencja naszych specjalistów, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Następnym krokiem jest przyjazd naszych specjalistów pod podane miejsce w zgłoszeniu, w celu naprawy automatyki do bramy. Jeżeli serwis będzie wymagał wymiany części zamiennych siłownika, w ciągu następnego dnia roboczego przekazujemy napęd do działu technicznego naszej firmy. Po usunięciu usterki, zwracamy naprawiony siłownik wraz z montażem końcowym.

Ostatnim krokiem jest wykonanie niezbędnych testów i przeprowadzenie zabiegów konserwujących automatykę, w celu zapobiegania kolejnych napraw.

 

Naprawa automatyki do bram

ZALETY AUTOMATYKI DO BRAM GRAFITA.

1. Nasze siłowniki mogą działać bez użycia prądu. Wszystkie automaty do bram posiadają możliwość ręcznego otwierania.

2. Możliwość instalacji akumulatorów - w przypadku braku zasilania, praca siłowników może być kontuynuowana.

3. Bezpieczne otwieranie i zamykanie siłownika - mechanizm posiada funkcję spowalniania przy krańcowym otwarciu oraz zamknięciu bramy, dzięki czemu siłowniki oraz brama nie ulegają zniszczeniu podczas codziennej pracy.

4. Nasi specjaliści ustawiają kąt otwarcia bramy, dzięki czemu siłowniki dostosowane są do każdego rodzaju bramy.

5, Jeżeli brama podczas otwierania i zamykania napotka na swojej drodze jakąś przeszkodę, automatycznie zatrzymuje się i zmienia kierunek ruchu.

6. Po przejechaniu przez linię bramy (linię fotokomórek), brama automatycznie zamyka się, dzięki czemu nigdy nie musisz pamiętać, żeby zamknąć bramę manualnie.

7. Automatyka do bram posiada funkcję furtki, dzięki której nie będziesz musiał otwierać jej w całości.

 

W naszej ofercie posiadamy wszystkie dostępne siłowniki do bram garażowych firm TOUSEK, CAME oraz NICE.

 

Naprawa automatyki do bram

 

Automatyka NICE     Automatyka CAME     Automatyka Faac    automatyka tousek

 

KONTAKT: +48 501 288 052   |   biuro@grafita.pl