Płatność kartą za parking

Płatność kartą to współcześnie jedna z najpopularniejszych metod płatności we wszelkiego rodzaju sklepach oraz lokalach usługowych. Stała się ona niezwykle powszechna, przez co stopniowo zaczęła wypierać gotówkę. Producenci urządzeń parkingowych również idą z duchem czasu, dzięki czemu w większości przypadków w biletomatach czy w kasach automatycznych przy wjeździe na teren danego obiektu również można płacić kartą.

Płatność kartą za parking

Płacenie za miejsce parkingowe kartą

Płatność kartą za bilet parkingowy w biletomatach i kasach automatycznych jest o tyle wygodna, że żaden pracownik firmy nie musi regularnie kontrolować stanu zapełnienia urządzenia monetami i banknotami. Nie musi ich także rozmieniać i przenosić do kasy. Wszystko opiera się na płatnościach internetowych, przez co zdjęta zostaje odpowiedzialność z człowieka za obsługę urządzeń parkingowych.

Płatność kartą za parking

Płatność kartą przy wjeździe na parking

Kasy parkingowe, które umożliwiają wykonanie płatności za postój samochodu kartą, znacznie usprawniają ruch na parkingu. Kierowca nie musi czekać na wydanie reszty, jeśli nie ma akurat wyliczonej kwoty w portfelu. Wystarczy, że przyłoży kartę do terminala i po kilku sekundach po zaakceptowaniu płatności szlaban otwiera się i wpuszcza go na teren obiektu.

Płatność kartą za parking

Opłacanie kartą miejsca postojowego

Firma GRAFITA oferuje Państwu kompleksową i profesjonalną usługę montażu urządzeń i systemów parkingowych. Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta i dopasowujemy sprzęty oraz technologie do Państwa potrzeb.

Płatność kartą za parking

Płatność kartą za miejsce parkingowe

Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość produktów oraz solidnie wykonaną realizację projektu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów współpracy.

Płatność kartą za parking