Parking na bilety

Działanie współczesnych parkingów opiera się przede wszystkim o nowoczesne systemy i technologie kontroli dostępu, dzięki czemu na obszarze z miejscami postojowymi panuje ład i porządek. Jednym z takich rozwiązań są terminale wjazdowe, w których należy pobrać bilet, aby dostać się na strzeżony parking.

Parking na bilety

Miejsca parkingowe na bilety

Kasy biletowe przy wjeździe na parking umożliwiają jego automatyczną obsługę, dzięki czemu nie muszą Państwo zatrudniać dodatkowych pracowników ochrony i tym samym w perspektywie długofalowej zaoszczędzą Państwo mnóstwo pieniędzy, które można przeznaczyć np. na rozwój działalności.

Parking na bilety

Wjazd na parking z biletem

Automat biletowy pobiera od użytkowników parkingu określoną kwotę pieniędzy za wjazd i postój na jego terenie. Terminal najczęściej obsługuje większość popularnych form płatności, w tym również monetami oraz banknotami.

Parking na bilety

Miejsce postojowe na bilet

Biletomaty parkingowe połączone są z monitoringiem, szlabanami oraz inteligentnym systemem sterowania, dzięki czemu zaraz po wykonaniu płatności wjazd zostaje odblokowany i kierowca może zająć wolne miejsce na Państwa ogrodzonym terenie.

Parking na bilety

Parkowanie na bilet

Nasza firma GRAFITA specjalizuje się w montażu systemów i urządzeń parkingowych. Na rynku działamy już od ponad 30 lat, a dzięki zdobytemu doświadczeniu staliśmy się profesjonalistami w swoim fachu. Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w zabezpieczeniu swojego parkingu, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z pewnością dobierzemy najlepsze rozwiązanie do Państwa potrzeb.

Parking na bilety