kontakt z firmą grafita

Tel: +48 501 288 052   |   e-mail: biuro@grafita.pl

 

automatyka do bramAUTOMATYKA DO BRAM.

Nasza firma montażem automatyki do bram zajmuje się od 1989 roku. Nasi specjaliści doskonale wiedzą, jak dopasować odpowiedni napęd do bramy, w zależności od jej wymiarów, ciężaru oraz zastosowania. W ofercie posiadamy automaty do bram takich firm, jak automatyka CAME oraz automatyka NICE. Napędy do bram sterowane są radiowo, przy użyciu pilotów bezprzewodowych o kodzie zmiennym.

ZESTAW AUTOMATÓW DO BRAM.

Każdy zestaw automatyki do bram, to kompleksowe i bezpieczne zarządzanie bramą. Wygoda oraz niezawodność napędów do bram jest dla nas priorytetem. W skład kompletnego zestawu automatyki wchodzą:

1. Siłownik, bądź para siłowników dostosowana do ciężaru oraz wielkości bramy - w zależności od typu bramy wjazdowej.

2. Fotokomórka zabezpieczająca przejazd oraz chroniąca przed kolizją na linii brama - pojazd.

3. Karta częstotliwości automatyki do bram.

4. Pilot sterowania radiowego.

NAJPOPULARNIEJSZE MODELE AUTOMATYKI DO BRAM PRZESUWNYCH:

 

Napęd do bramy przesuwnej
CAME BX

 

Napęd do bram przesuwnych CAME BX

Niezawodna automatyka do bram przesuwnych o ciężarze do 600 kg oraz długości do 18 m. Sprawdzony napęd, stosowany na obszarach przemysłowych oraz prywatnych.

Napęd do bramy przesuwnej
NICE ROBUS

 

Napęd do bram przesuwnych NICE Robus

Nowoczesna automatyka do bram z innowacyjnym systemem informującym o aktualnym stanie bramy. Automat montowany w bramach o ciężarze do 1000 kg. Dostosowany do pracy intensywnej na wjazdach prywatnych oraz przemysłowych.

Napęd do bramy przesuwnej
NICE ROAD

 

Napęd do bram przesuwnych NICE Road

Siłowniki do bram przesuwnych NICE Road to innowacyjny automat dla najbardziej wymagających Klientów. Wykorzystuje technologie BLUEBUS, stosowany w bramach o ciężarze do 2500 kg.

 

OFERTA AUTOMATYKI DO BRAM GRAFITA.

Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszą ofertą napędów do bram skrzydłowych oraz siłowników do bram przesuwnych. Najnowsze technologię sprzyjają wygodzie oraz bezpieczeństwu każdej posesji, której wjazd sterowany jest przez zamontowaną przez nas automatykę do bram. Zaufaj naszym specjalistą. Grafita to bezpieczeństwo budowane wieloletnim doświadczeniem.

 

Automatyka NICE     Automatyka CAME     Automatyka Faac    automatyka tousek

KONTAKT: Tel: +48 501 288 052   |   e-mail: biuro@grafita.pl