Tani system parkingowy

Wydawać się może, że zabezpieczenie parkingu jest drogie i kosztowne, a na dodatek tańsze rozwiązania mogą nie spełniać swojej funkcji lub są po prostu nietrwałe. Nic bardziej mylnego! Urządzenia i systemy parkingowe nie zawsze muszą być drogie, a przy odpowiedniej konserwacji mogą służyć Państwu przez długie lata.

Tani system parkingowy

Tanie szlabany parkingowe

Instalacje parkingowe korzystają z nowoczesnych technologii, jednak jeśli mają Państwo określony budżet warto zastanowić się, na jakich funkcjach sprzętu zależy Państwu najbardziej. Może w Państwa wypadku wystarczy szlaban na czytnik kart lub sterowana na fale radiowe brama. Możliwości jest mnóstwo, jednak na początku należy precyzyjnie określić swoje potrzeby, aby w czasie projektowania parkingu stosownie dobrać urządzenia i systemy, które będą dopasowane również do Państwa możliwości finansowych.

Tani system parkingowy

Tanie urządzenia parkingowe

Przy nieco mniejszym budżecie warto rozważyć instalację automatycznych systemów i urządzeń parkingowych, dzięki czemu nie będą musieli Państwo zatrudniać dodatkowych pracowników ochrony do obsługi sprzętów i tym samym w dłuższej perspektywie czasu zaoszczędzą Państwo mnóstwo swoich pieniędzy.

Tani system parkingowy

Tani system kontroli dostępu

Firma GRAFITA, która od ponad 30 lat zajmuje się montażem systemów i urządzeń parkingowych, profesjonalnie i fachowo doradzi Państwu w wyborze odpowiednich sprzętów, które następnie solidnie zamontuje na terenie Państwa obiektu.

Tani system parkingowy

Tanie zabezpieczenie parkingu

Liczy się dla nas przede wszystkim komfort, bezpieczeństwo oraz zadowolenie naszego klienta, dlatego indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia. Jeśli potrzebują Państwo pomocy w zakresie montażu urządzeń parkingowych, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług w przystępnych dla każdego cenach.

Tani system parkingowy