kontakt z firmą grafita

Tel: +48 501 288 052   |   e-mail: biuro@grafita.pl

 

automatyka do bram montażAUTOMATYKA DO BRAM MONTAŻ.

Montaż automatyki do bram to klucz do odpowiedniego zabezpieczenia posesji prywatnych, terenów publicznych, obszarów przemysłowych. Prosta obsługa - sterowanie przy użyciu pilota radiowego - łatwa konserwacja oraz niezawodność to najważniejsze cechy napędów do bram montowanych przez naszą firmę. Montaż automatyki do bram dostosujemy pod indywidualne potrzeby każdej bramy.

 

RODZAJE MONTOWANYCH NAPĘDÓW DO BRAM:

- montaż automatyki do bram przesuwnych:

Zestaw montowanych przez nas siłowników do bram przesuwnych złożony jest z pojedynczego napędu automatycznego, karty częstotliwości, przystosowanej do sterowania przy użyciu pilota oraz fotokomórek zabezpieczających przejazd.

- montaż automatyki do bram skrzydłowych

W skład kompletnego zestawu napędów do bram skrzydłowych, montowanego przez naszą firmę wchodzi para siłowników, po jednym na każde skrzydło bramy, karta częstotliwości oraz pilot automatycznego sterowania bramą.

- montaż automatyki do bram garażowych

W naszej ofercie posiadamy montaż automatyki do bram garażowych segmentowych oraz uchylnych. Dzięki zaawansowanej technice, napędy do bram garażowych mogą być poddane najwyższej wydajności. Sterowanie pilotami radiowymi dają wygodę użytkowania siłowników.

 

 

SKUTECZNY MONTAŻ AUTOMATYKI DO BRAM.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie dostępne na rynku siłowniki do bram wraz z montażem. Podczas montażu siłowników do bram najważniejsze, aby zostały zachowane wszelkie zasady, prowadzące do poprawnej pracy automatyki, charakteryzującej się niezawodnością oraz bezpieczeństwem każdej posesji. Od 1989 roku zajmujemy się montażem napędów do bram oraz wszelkich urządzeń parkingowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wyceniamy każde zapytanie ofertowe w 24h. Gwarancja, dająca poczucie bezpieczeństwa i pewność, że Grafita zawsze czuwa.

 

MONTAŻ NAJPOPULARNIEJSZYCH NAPĘDÓW DO BRAM:

Napęd do bramy przesuwnej
CAME BX

 

Napęd do bram przesuwnych CAME BX

Popularne siłowniki do bram o długości do 18 metrów. Szybki oraz skuteczny montaż gwarantuje wieloletnie użytkowanie tego siłownika do bramy przesuwnej.

Napęd do bramy skrzydłowej
NICE TOONA

 

Napędy do bram NICE Toona

Niezawodne siłowniki do bram skrzydłowych o długości do 7 metrów. Praca intensywna przy napięciu 24V to gwarancja oszczędności i bezpieczeństwa.

Napęd do bramy garażowej
NICE SPIN

 

Napęd do bram przesuwnych NICE Road

Montowane przez naszą firmę siłowniki SPIN, dedykowane są dla bram garażowych o powierzchni do 13 m2. Niezawodne i bezpieczne.

 

W naszej ofercie posiadamy wszystkie dostępne na rynku siłowniki firm TOUSEK, CAME oraz NICE.

 

Automatyka NICE     Automatyka CAME     Automatyka Faac    automatyka tousek

 

 

KONTAKT: Tel: +48 501 288 052   |   e-mail: biuro@grafita.pl