Szlabany - kontakt

Tel: +48 501 288 052   |   e-mail: biuro@grafita.pl

 

Szlabany wjazdowe WarszawaSZLABANY WJAZDOWE WARSZAWA.

Szlabany stawiane są na każdym wjeździe w Warszawie, na parkingach osiedlowych, obszarach spółdzielni mieszkaniowych, terenach przemysłowych oraz parkingach korporacyjnych. Stołeczne przejazdy są mocno eksploatowane, w związku z tym wszystkie urządzenia parkingowe muszą być przygotowane na najwyższą intensywność oraz ciągłość działania.

Nasza firma dba, aby szlabany wjazdowe w Warszawie były zawsze gotowe i bezawaryjne. Zaufaj Graficie, a przygotujemy Ci ofertę dostosowaną do wszystkich Twoim potrzeb.

Szlabany wjazdowe Warszawa

SYSTEMY WJAZDOWE - SZLABANY W WARSZAWIE.

Wykorzystując nowoczesne technologie, parkingi oraz obszary przemysłowe, mogą być wyposażone w zaawansowane systemy sterowania ruchem. Automatyzacja i łączenie szlabanów wjazdowych, z systemami kontroli dostępu, to element naszej oferty, który od lat montujemy z najwyższym profesjonalizmem.

SZLABANY WJAZDOWE, KTÓRE POLECAMY NA TERENIE WARSZAWY:

Poniżej opisane szlabany wjazdowe, sprofilowane są na przejazdy o dużym natężeniu ruchu, a więc idealnie nadają się na parkingi oraz przejazdy przemysłowe w Warszawie. Zapraszamy do kontaktu, a opowiemy więcej o naszych urządzeniach.

 

Szlaban wjazdowy FAAC 620Szlaban FAAC 620

Hydrauliczny szlaban wjazdowy, z ramieniem o długości do 5 metrów. Przygotowany do bardzo intensywnej pracy, o najwyższym współczynniku niezawodności. Polecamy ten model szlabanu ghydraulicznego.

 

Szlaban wjazdowy FAAC 640Szlaban FAAC 640

Ekskluzywny model szlabanu wjazdowego - hydraulicznego. Dzięki swej niezawodności, znajduje zastosowanie na wjazdach o wysokim natężeniu ruchu o szerokości do 7 metrow.

 

Szlaban wjazdowy CAME G4000Szlaban CAME G4000

Klasyka marki CAME. Szlaban wjazdowy, najczęściej spotykany na terenie Warszawy. Długość ramienia szlabanu CAME G4000 do 4 metrów. Szlaban posiada niezwykle wydajny i oszczędny silnik pracujący przy napięciu 24V.

 

KONTAKT: +48 501 288 052   |   biuro@grafita.pl