kontakt z firmą grafita

ZAMÓW TANI SZLABAN:

Tel: +48 501 288 052   |   e-mail: biuro@grafita.pl

 

tani szlaban parkingowyTANIE SZLABANY.

Jeżeli jesteś zainteresowany instalacją szlabanu parkingowego i najważniejsza jest niska cena, skontaktuj się z naszą firmą. Posiadamy w naszej ofercie szlabany parkingowe elektromechaniczne oraz hydrauliczne. Wykonujemy montaż tanich szlabanów, których główną cechą jest niezawodność oraz prostota użytkowania. Najlepszym rozwiązaniem, w kontekście niskiej ceny, jest sterowanie radiowe barierą parkingową, bez uwzględnienia kontroli dostępu.

NISKI KOSZT SZLABANU PARKINGOWEGO.

Firma GRAFITA jest autoaryzowanym dealerem szlabanów CAME, szlabanów NICE oraz barier FAAC. Dzięki wieloletniej współpracy, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższy poziom usług tanio i solidnie. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, potrafimy profesjonalnie dostarczyć i zamontować szlaban parkingowy. Polecamy najtańsze rozwiązania, które nie generują kosztów w przyszłości i dają gwarancję wieloletniej i bezawaryjnej pracy. Kluczem jest prowadzenie regularnej konserwacji.

BADANIE - JAK OBNIŻYĆ KOSZTY UŻYTKOWANIA SZLABANU?

Dzięki przeprowadzonemu przez nas badaniu rynku urządzeń parkingowych, wiemy, że najlepszą metodą, by Twoje urządzenia parkingowe nie generowały niepotrzebnych kosztów utrzymania, jest trzymanie stałej opieki, co prowadzi do braku występowania awarii. Najczęstszą ich przyczyną są jednak kolizje z użytkownikami, dlatego montujemy wszelkie urządzenia zabezpieczające przejazd, takie, jak fotokomórki lub pętle indukcyjne, dzięki którym szlaban nigdy nie zamknie się pod przejeżdżającym pojazdem.

 

Szlaban wjazdowy

 

KONTAKT W SPRAWIE TANICH SZLABANÓW:

Tel: +48 501 288 052   |   e-mail: biuro@grafita.pl

 

PARTNERZY NASZEJ FIRMY:

 

szlabany nice    Szlabany came    Szlabany faac