kontakt z firmą grafita

ZAMÓW BEZOBSŁUGOWE SYSTEMY PARKINGOWE W WARSZAWIE:

Tel: +48 501 288 052   |   e-mail: biuro@grafita.pl

 

bezobsługowe systemy parkingoweBEZOBSŁUGOWE SYSTEMY PARKINGOWE.

GRAFITA to autoryzowany dostawca bezobsługowych systemów parkingowych z rozliczeniem czasu postoju w kasie automatycznej. Projektujemy i planujemy dla Państwa zoptymalizowane rozwiązanie, przeprowadzamy kompleksową instalację systemu, wraz z pełną konfiguracją informatyczną. Posiadamy stałe wsparcie techniczne, pełną opiekę, serwis i nadzór nad prawidłową pracą bezobsługowego systemu poboru opłat w kasie automatycznej. Automatyzacja parkingu to gwarancja zwiększenia zysków, bezpieczeństwa oraz znaczące zmniejszenie kosztów jego prowadzenia.

ZASTOSOWANIE BEZOBSŁUGOWYCH SYSTEMÓW PARKINGOWYCH.

Bezobsługowe systemy kontroli wjazdów na parkingach:

 

bezobsługowe systemy parkingowe miejskie

Systemy dla parkingów miejskich (Park&Ride)

Bezobsługowe systemy parkingowe miejskie, znajdują swoje zastosowanie na parkingach typu Parkuj i Jedź (Park&Ride). Zarówno pod kątem zliczania liczby pojazdów, jak i rozliczenia postoju w kasie automatycznej. Istotnym dodatkiem jest możliwość integracji opłat z kartami miejskimi.

 

 

systemy parkingowe z kasą automatyczną


 

Systemy dla parkingów w galerii handlowej

Systemy parkingowe w galeriach handlowych pozwalają szybko rozliczyć postój w kasie automatycznej z użyciem biletu wjazdowego lub numeru tablicy rejestracyjnej. Regularne rozłożenie kas automatycznych na całym parkingu, automatyzacja wjazdu dzięki niezawodnym terminalom wjazdowym oraz kamerom rozpoznającym tablice rejestracyjne pozwalają w sposób płynny i całkowicie bezobsługowo prowadzić parking komercyjny.

 

Systemy parkingowe dla hoteli


 

Systemy parkingowe dla hoteli

Kasa automatyczna na parkingu hotelowym zmniejsza ilość pracy recepcjonistom. Klienci rotacyjni, wjeżdżający na parking hotelowy na krótki okres mogą rozliczyć swój postój bezobsługowo. Opłaty te znacząco zwiększają dochody hotelu i upłynniają rotację gości/pojazdów.

 

bezobsługowe systemy parkingowe na lotnisku


 

Systemy parkingowe na lotniskach

Bezobsługowy ruch na parkingach na lotniskach odbywa się dzięki kamerom rozpoznającym tablice rejestracyjne oraz terminalom wjazdowym drukującym bilety wjazdowe. Szybkie szlabany parkingowe pozwalają utrzymać najwyższą szczelność i bezpieczeństwo w ruchu. Strefy Kiss&Fly, opłaty rotacyjne rozliczane są bezobsługowo w kasach automatycznych.

 

parkomat bezobsługowy


 

Bezobsługowe strefy płatnego parkowania

Bezobsługowe strefy płatnego parkowania umożliwiają rozliczenie postoju w parkomatach, rozmieszczonych równomiernie w całej strefie. Parkomat bezobsługowy po otrzymaniu opłaty od kierowcy (gotówka lub karta) drukuje bilet z wyraźnymi informacjami na temat opłaconego czasu postoju, numerem rejestracyjnym, aktualną datą, nazwą parkingu.


 

 

 

URZĄDZENIA BEZOBSŁUGOWYCH SYSTEMÓW PARKINGOWYCH.

 

Bezobsługowe parkomaty poboru opłat

Pobór opłat zarówno gotówka, jak i kartą w strefach płatnego postoju - parkingi otwarte, bez szlabanów wjazdowych i wyjazdowych.
 

parkomat system parkingowy

 

Terminal wjazdowy

Terminale wjazdowe umożliwiają wydruk biletu wjazdowego oraz wjazd za pomocą karty abonamentowej. Wyposażone są w wyświetlacz, który jednoznacznie informuje kierowcę, układ sterowania i komunikacji.

 

terminal wjazdowy systemu parkingowego

 

Terminal wyjazdowy

Terminal wyjazdowy umożliwia wyjazd z parkingu w sposób bezobsługowy, po rozliczeniu postoju w kasie automatycznej. Dostępna jest też wersja terminala wyjazdowego z bezobługowym rozliczeniem postoju przy wyjeździe, za pomocą karty płatniczej - Paypass.

 

terminal wyjazdowy systemu parkingowego

 

Bezobsługowa kasa automatyczna

Kasa automatyczna to podstawa bezobsługowego systemu parkingowego. Umożliwia rozliczenie postoju z użyciem bilonu, banknotów (wraz z wydawaniem reszty) oraz karty płatniczej. Wyraźne instrukcje oraz wyświetlacz LCD jasno komunikują postęp oraz kolejne kroki.

 

kasa parkingowa

 

Systemy rozpoznawania tablic rejestracyjnych LPR

Kamery rozpoznające tablice rejestracyjne umożliwiają bezobsługowy oraz bezdotykowy wjazd i wyjazd z parkingu. Wysoka niezawodność tej formy kontroli wjazdów jest coraz częściej wykorzystywana na wszelkich parkingach bezobsługowych.
 

kamery lpr rozpoznające tablice rejestracyjne

 

Czytniki kart zbliżeniowych i dalekiego zasięgu UHF

Karty zbliżeniowe, karty dalekiego zasięgu UHF umożliwiają wjazd oraz wyjazd z parkingu użytkownikom abonamentowym. Stała opłata za parking może być wniesiona całkowicie bezobsługowo w kasie automatycznej. Klient samodzielnie przedłuża abonament.

 

czytniki kontroli dostępu dalekiego zasięgu UHF

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacji oraz cennikiem bezobsługowych systemów parkingowych, instalowanych na terenie całej Polski.

 

GRAFITA - Bezpieczeństwo budowane wieloletnim doświadczeniem

KONTAKT: +48 501 288 052   |   biuro@grafita.pl

 

 

Faac     CAME        tousek     DTM System     Roger     DEJW Systemy parkingowe