Kontrola wjazdów na parking

Systemy i urządzenia do kontroli pojazdów to podstawa sprawnie funkcjonującego parkingu. Pozwalają one na bezobsługową ochronę terenu z miejscami postojowymi przez całą dobę. Instaluje się je zarówno w budynkach, jak i na prywatnych terenach zewnętrznych. 

Kontrola wjazdów na parking

System parkingowy do kontroli pojazdów

Zamontowanie na parkingu nowoczesnych systemów i urządzeń odpowiedzialnych za kontrolę wjazdów z pewnością usprawni ruch na Państwa obiekcie, dzięki czemu unikną Państwo korków w garażu oraz ogromnych kolejek do wjazdu i wyjazdu z parkingu. 

Kontrola wjazdów na parking

System kontroli wjazdów na parking

Instalacje parkingowe do kontroli pojazdów zadbają także o bezpieczeństwo samochodów użytkowników miejsc postojowych. Systemy te są wyposażone w różnego rodzaju kamery, które na wjeździe sczytują tablice rejestracyjne pojazdów oraz na bieżąco monitorują sytuację na parkingu. Dzięki temu, jeśli cokolwiek się wydarzy, wszystko zostanie nagrane, a sprawcę wypadku będzie można w łatwy sposób odnaleźć.

Kontrola wjazdów na parking

Sprawdzanie pojazdów przed wjazdem na parking

Firma GRAFITA zrealizowała już setki zleceń z zakresu montażu urządzeń i systemów parkingowych. Posiadamy ponad 30 lat doświadczenia, dzięki czemu staliśmy się specjalistami w swoim fachu. Do każdego projektu indywidualnie dobieramy sprzęt i technologie, aby w pełni odpowiadały one potrzebom naszych klientów. 

Kontrola wjazdów na parking

Kontrola pojazdów przy wjeździe na parking

Po więcej informacji na temat współpracy zapraszamy do kontaktu. Szybko i profesjonalnie zabezpieczymy Państwa parking.

Kontrola wjazdów na parking