kontakt z firmą grafita

Tel: +48 501 288 052   |   e-mail: biuro@grafita.pl

 

Szlabany wjazdoweSZLABANY WJAZDOWE.

Na każdym strzeżonym przejeździe niezbędnym jest instalacja szlabanów wjazdowych. Cechą wyróżniającą nasze bariery wjazdowe jest ich niezawodność oraz skuteczność. Przy najwyższych obciążeniach (wjazdy o bardzo dużym natężeniu ruchu) szlabany wjazdowe potrzebują odpowiedniej konserwacji, co gwarantuje poprawną pracę przez wiele lat.

NAJPOPULARNIEJSZE MODELE SZLABANÓW WJAZDOWYCH CAME.

 

Szlaban wjazdowy CAME G2500Szlaban CAME G2500

Elektromechaniczna bariera wjazdowa przystosowana do przejść jednokierunkowych o szerokości 2,5 m. Sprawność tego szlabanu wynosi 75%.

Karta katalogowa CAME GARD

Szlaban wjazdowy CAME G4000Szlaban CAME G4000

Bezawaryjny szlaban wjazdowy z ramieniem do 4 metrów. Obudowa szlabany G4000 wykonana jest ze stali AISI 304, odpornej na najtrudniejsze warunki atmosferyczne.

Karta katalogowa CAME GARD

Szlaban wjazdowy CAME G6000Szlaban CAME G6000

Bariera wjazdowa dedykowana dla przejazdów o szerokości do 6 metrów. Tak, jak cała seria Gard, szlaban pracuje przy napięciu 24V oraz przystosowany jest do pracy intensywnej.

Karta katalogowa CAME GARD

Szlaban parkingowy CAME Gard 4Szlaban CAME Gard 4

Nowy design szlabanów wjazdowych z ramieniem 3,75 m. Cicha i bezawaryjna praca przy napięciu 24V. Posiada funkcję wykrywania przeszkód.

Karta katalogowa CAME Gard 4

Szlaban parkingowy CAME Gard 4Szlaban CAME Gard 8

Szlaban wjazdowy z funkcją sleep mode, powodujące zmniejszenie zużycia energii. Zabezpiecza wjazdy o szerokości do 8 m. Obudowa ze stali INOX AISI 304.

Karta katalogowa CAME Gard 8

 

POLECANE SZLABANY WJAZDOWE MARKI NICE:

Szlaban wjazdowy NICE WILSzlaban NICE WIL

Niezawodna bariera wjazdowa dedykowana dla przejść o szerokości 4-6 metrów z silnikiem 24V. Znajduje zastosowanie przy wjazdach na osiedla mieszkaniowe, jak i parkingi korporacyjne.

Szlaban wjazdowy NICE BARSzlaban NICE BAR

Niezwykle skuteczne i bezawaryjne szlabany wjazdowe z ramieniem od 3 do 9 m. Tak, jak wszystkie szlabany wjazdowe posiada możliwość podłączenia kontroli dostępu oraz sterowania drogą radiową.

 

Szlaban wjazdowy NICE X-BARSzlaban NICE X-BAR

Nowoczesne szlabany wjazdowe stosowane na obszarach publicznych, korporacyjnych, jak i przemysłowych. Posiada ramię o długości 3x 1 metr, z silnikiem 24V.

 

W naszej ofercie posiadamy również szlabany wjazdowe hydrauliczne marki FAAC, doskonale spisujące się na wjazdach o największym natężeniu ruchu. Zapraszamy do kontaktu:

 

KONTAKT: +48 501 288 052   |   biuro@grafita.pl