Detektor miejsca parkingowego

Nowoczesne parkingi coraz częściej wyposażone zostają w czujniki ruchu, które informują nadjeżdżających kierowców, ile miejsc postojowych jest jeszcze wolnych na konkretnym terenie. Dane te wysyłają poprzez inteligentne oprogramowanie do pozostałych urządzeń, dzięki czemu zautomatyzowany parking działa prawidłowo.

Detektor miejsca parkingowego

Czujnik miejsca postojowego 

Czujniki wykrywające pojazdy na miejscach postojowych znacznie usprawniają ruch na parkingu i oszczędzają cenny czas odwiedzających go kierowców. Dzieje się tak, ponieważ detektory aut połączone są z elektronicznymi tablicami, które z kolei na bieżąco wyświetlają liczbę wolnych miejsc na danym piętrze podziemnego garażu i za pomocą strzałek wskazują kierowcom, gdzie powinni się udać, aby szybko zaparkować swój samochód.

Detektor miejsca parkingowego

Detektor wykrywający pojazd na parkingu

Inteligentne systemy kontroli zajętości pojazdów sprawdzają się świetnie na dużych parkingach, gdzie nie wszystkie miejsca postojowe znajdują się w zasięgu wzroku kierowcy, np. w wielopiętrowych garażach podziemnych galerii handlowych.

Detektor miejsca parkingowego

Czujnik ruchu przy miejscach postojowych

Firma GRAFITA gruntowanie zabezpieczy Państwa parking oraz wyposaży go w konieczne sprzęty i technologie, które usprawnią jego działanie. Zrealizowaliśmy już setki zleceń na terenie całej Polski, dzięki czemu zdobyliśmy cenne doświadczenie i umiejętności, które uczyniły nas specjalistami w montowaniu oraz serwisowaniu urządzeń parkingowych.

Detektor miejsca parkingowego

Detektor wykrywający samochody

Jeżeli chcieliby Państwo skorzystać z naszych usług, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Solidnie i szybko zrealizujemy Państwa zlecenie.

Detektor miejsca parkingowego