Bezbiletowe systemy parkingowe

 

kontakt z firmą grafita

 

Tel: +48 501 288 052   |   e-mail: biuro@grafita.pl

 

Nasza firma GRAFITA specjalizuje się w zarządzaniu systemem parkingowym: dostawą, montażem oraz serwisem urządzeń parkingowych.

Stawiamy na produkty dobrej jakości, które dzięki odpowiedniemu serwisowi posłużą Ci długi czas. Nasz zespół ze starannością podchodzi do każdego zadania, dbając o każdy szczegół.

Najważniejszy jest dla nas kontakt z klientem. W czasie pierwszej konsultacji dowiesz się jaki system oraz jaki produkt jest dla ciebie najbardziej korzystny pod względem Twoich potrzeb oraz ceny. Stały kontakt, porady w awaryjnej sytuacji znacznie ułatwią Ci szybkie zażegnanie problemu. 

Warto zaznaczyć, że dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który dostosowany jest do aktualnych norm i potrzeb. Intensywność użytkowania nie wiąże się z dużym zużyciem prądu, wręcz przeciwnie. Przy produkcji nowych urządzeń, bierze się pod uwagę jego eksploatacje oraz środowisko naturalne. Dysponujemy produktami, które nie będą wymagały drukowania marnowania papieru, a także dzięki ich systemowi emisja spalin będzie znacznie mniejsza.

Oferujemy korzystne systemy opłat.

Zapraszamy do kontaktu, dzięki rozmowie Dowiesz się, dlaczego warto skorzystać z naszych usług. Odpowiemy na nurtujące pytania oraz zaoferujemy korzystne oferty.

Zadzwoń: 501 288 052

Napisz: biuro@grafita.pl

 

Bezbiletowe systemy parkingowe, stanowią nowoczesne i wygodne rozwiązanie, stosowane coraz częściej w systemach parkingowych.

 

Parking bez biletu

Parkowanie bez biletu jest dużo korzystniejszym rozwiązaniem dla Twojego parkingu. System ten niesie korzyści przede wszystkim dla osób z niego korzystających - kierowców, jak i dla zarządzających.

Bezbiletowy system parkingowy

Korzystanie z parkingu na bilety sprawia dużo więcej problemów dla klienta. Po pierwsze, przy wjeździe trzeba otworzyć szybę i poczekać na wydruk biletu, co jest dużo bardziej problematyczne i zajmuje więcej czasu.

Kierowcy często zapominają wziąć ze sobą biletu a także skasować go, co może stanowić denerwującą kwestię

Bezbiletowy system parkingowy

Alternatywne rozwiązanie kamer rozpoznających rejestrację, bez problemu rozpozna ją i wpuści kierowcę, bez niepotrzebnych czynności na parking.

Bezbiletowy system parkingowy

W systemie bezbiletowym przy opuszczeniu obiektu, wystarczy jedynie wpisać przy kasie parkingowej numer rejestracyjny i sprawdzić czy potrzebna jest opłata parkingowa.

 

Szybszy system przepływowy

Dzięki temu, że bezbiletowy system parkingowy działa szybciej, usprawni to przepływ samochodów bez zbędnych korków.

Czas na podjazd, wydrukowanie biletu, a następnie otwarcie szlabanu ograniczony będzie tylko do rozpoznanie tablic i wpuszczenia pojazdu na parking.

 

Zrównoważony rozwój i korzyści dla środowiska naturalnego

Bezbiletowy system parkingowy niesie korzyści dla środowiska naturalnego. W dzisiejszym świecie, zwraca się szczególną uwagę na problemy środowiskowe. Zrównoważona poprawa mobilności parkingu, niesie ze sobą szereg pozytywów.

•  Redukcja produkcji papieru wpływa na mniejsze zapotrzebowanie na wycinkę drzew

Dzięki temu ograniczeniu, decydując się na bezbiletowy system, to Ty masz bezpośredni wpływ na redukcję wycinki oraz ochronę lasów.

•  Zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych do środowiska

Dzięki płynnemu ruchowi samochodów zmniejsza to czas włączonego silnika i emisję spalin. Dodatkowo, zmniejsza się czas poszukiwania miejsca parkingowego, co także wpływa na redukcję gazów do atmosfery.

•  Minimalizacja produkcji odpadów, poprzez brak potrzeby produkcji i utylizacji biletów parkingowych

 

System bezbiletowy SOFTRA

System parkingowy SOFTRA jest uniwersalny, nadaje się na każdy rodzaj parkingu.  Zastępuje on dobrze inne dostępne technologie parkingowe. Wygodny dla klientów oraz właścicieli.

System rozpoznawania tablic rejestracyjnych (LPR) wyróżnia się wysoką rozpoznawalnością w każdych warunkach.

Dostosowuje się i integruje z innymi dostępnymi systemami. Posiada także możliwość wyboru oprogramowania: dane zebrane w wirtualnej chmurze lub system lokalny zapisywany na danych, wyznaczonych serwerach.

 

Budowa:

•  szlabany wjazdowe i wyjazdowe

•  pętle indukcyjne

•  kamery LPR (licence plate recognition) do rozpoznawania tablic rejestracyjnych na wjazdy i wyjazdy

•  wyświetlacz LED z powitaniem i wyświetlający rozpoznaną tablicę rejestracyjną

•  serwer parkingowy i chmura online do zarządzania

Bezbiletowy system parkingowy

Dodatki:

•  kasa parkingowa do płatności elektronicznej

•  kasa parkingowa do płatności elektronicznej oraz gotówką (monety i banknoty)

Bezbiletowy system parkingowy

 

Profesjonalny montaż i odpowiednia opieka zapewni długoletnie działanie.

Nasz doświadczony zespół specjalistów odpowiednio zamontuje, skonfiguruje sprzęt oraz udzieli niezbędnych wskazówek w użytkowaniu.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 501 288 052 oraz za pomocą e-maila.

 

PARTNERZY GRAFITA.

 

szlabany nice    Szlabany came    Szlabany faac    szlabany genius

 

KONTAKT: +48 501 288 052   |   biuro@grafita.pl