Szlaban używany

Coraz więcej firm oraz właścicieli budynków użyteczności publicznej decyduje się na zastosowanie nowoczesnych systemów ochrony na swoim parkingu. Spośród nich wyróżnić należy szlabany oraz bramy wjazdowe, które pełnią szczególną rolę na ogrodzonym terenie, ponieważ regulują ruch na obiekcie wpuszczając i wypuszczając pojazdy z parkingu.

Szlaban używany

Szlaban z drugiej ręki

Jeśli zależy Państwu na bezpiecznym parkingu oraz komfortowym użytkowaniu miejsc postojowych przez klientów, warto zainwestować w nowoczesne systemy i urządzenia do kontroli terenu. Nie dość, że ułatwią one nadzór nad obiektem, to na dodatek usprawnią jego funkcjonowanie.

Szlaban używany

Używane urządzenia parkingowe

Zakup sprzętu do ochrony parkingu to inwestycja na lata, jednak nie każdy może pozwolić sobie na taki wydatek. Z tego względu istnieje możliwość wynajmu lub zakupienia takich urządzeń z drugiej ręki. W ten sposób nie muszą Państwo wydawać pokaźnych sum na zabezpieczenie swojego terenu, a jednocześnie stwarzają Państwo bezpieczną przestrzeń do parkowania aut.

Szlaban używany

Zakup używanego szlabanu

Firma GRAFITA od ponad 30 lat działa na rynku urządzeń i systemów parkingowych. Zajmujemy się profesjonalnym montowaniem oraz serwisowaniem instalacji do ochrony obiektów z miejscami postojowymi. Indywidualnie podchodzimy do naszych klientów, ponieważ zdajemy sobie sprawę z ich odmiennych potrzeb i oczekiwań wobec realizacji projektu.

Szlaban używany

Używany sprzęt parkingowy

Serdecznie zachęcamy Państwa do kontaktu. Szybko i solidnie zadbamy o bezpieczeństwo na Państwa parkingu.

Szlaban używany