kontakt z firmą grafita

Tel: +48 501 288 052   |   e-mail: biuro@grafita.pl

 

Szlabany RadomSZLABANY RADOM.

Zapewniamy profesjonalny montaż oraz dostawę szlabanów w Radomiu. Jeżeli interesuje Cię zapewnienie bezpieczeństwa na obszarach przemysłowych, terenach wspólnot mieszkaniowych, czy też przemysłowych, skontaktuj się z naszą firmą. Pomożemy dobrać odpowiednie urządzenie dla Waszych potrzeb. Nasza firma montuje szlabany, w Radomiu nieprzerwanie od 1989 roku, zapewniając najwyższy poziom usług.

SZLABANY W RADOMIU.

W ofercie dla Radomia posiadamy pełną linię barier takich firm, jak:

- szlabany CAME - pełna gama klasycznych szlabanów elektromechanicznych z silnikiem pracującym pod napięciem 24V.

- szlabany NICE - oszczędne i nowoczesne szlabany elektromechaniczne. Popularne, całkowicie bezpieczne oraz oszczędne - pracujące przy napięciu 24V.

- szlabany FAAC - niezwykle wydajne szlabany hydrauliczne, dające wieloletnią gwarancję bezpiecznej i niezawodnej pracy w każdych warunkach.

PROPONOWANE MODELE SZLABANÓW DLA KLIENTÓW Z RADOMIA:

 

Szlaban CAME G4000

Szlaban came g4000

Szlaban wjazdowy - elektromechaniczny z ramieniem do 4 metrów. Doskonałe dla przejazdów dwukierunkowych. Szlabany sterowane radiowo, przez karty zbliżeniowe zdają egzamin w każdych warunkach

Szlaban NICE WIL

Szlaban nice wil

Szlabany WIL marki NICE to gwarancja bezpieczeństwa na parkingach korporacyjnych, osiedlach mieszkaniowych, przejazdach przemysłowch o szerokości od 4 do 6 metrów.

Szlaban FAAC 615

Szlaban hydrauliczny faac łódź

Hydrauliczny szlaban FAAC przystosowany do obszarów ze światłem przejazdu do 5 m. Jeżeli potrzebujesz szlabanu w Radomiu z najwyższm współczynnikiem niezawodności, poznaj FAAC 615.

PARTNERZY NASZEJ FIRMY W RADOMIU.

 

szlabany nice    Szlabany came    Szlabany faac    szlabany genius

 

KONTAKT: +48 501 288 052   |   biuro@grafita.pl