Liczenie samochodów na parkingu

Aby zachować porządek oraz bezpieczeństwo na parkingu, warto zainwestować w nowoczesne systemy i urządzenia, które podliczają zajęte oraz wskazują kierowcom wolne miejsca postojowe. Nie dość, że usprawni to ruch pojazdów w naszym budynku, to na dodatek pozwoli zaoszczędzić czas naszym klientom, gdyż inteligentny system kontroli parkowania od razu skieruje ich we właściwe miejsce.

Liczenie samochodów na parkingu

System do podliczania pojazdów na parkingu

System liczenia pojazdów już na wjeździe informuje kierowców o liczbie wolnych miejsc postojowych na każdym z pięter parkingu i wskazuje im, w jakim kierunku powinni się udać, aby szybko zająć jedno z takich miejsc.

Liczenie samochodów na parkingu

Zliczanie pojazdów na parkingu

Nasza firma GRAFITA posiada ponad 30 lat doświadczenia w montowaniu oraz serwisowaniu urządzeń i systemów parkingowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i realizujemy je zgodnie z potrzebami naszych klientów.

Liczenie samochodów na parkingu

Kontrola zapełnienia miejsc na parkingu

Każdy projekt od początku do końca prowadzimy samodzielnie. Najpierw wykonujemy potrzebne pomiary i poznajemy Państwa oczekiwania, a następnie przechodzimy do montażu i instalacji odpowiednio dobranych urządzeń i systemów. Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość naszych produktów i zapewniamy profesjonalną obsługę oraz terminowe ukończenie zlecenia.

Liczenie samochodów na parkingu

Wyszukiwanie miejsca na parkingu

Jeżeli chcieliby Państwo skorzystać z naszych usług, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Sprawnie wycenimy oraz solidnie zainstalujemy konieczne systemy i urządzenia na Państwa parkingu.

Liczenie samochodów na parkingu