kontakt z firmą grafita

ZAMÓW SYSTEMY PARKINGOWE W WARSZAWIE:

Tel: +48 501 288 052   |   e-mail: biuro@grafita.pl

 

bezobsługowe systemy parkingoweSYSTEMY PARKINGOWE WARSZAWA.

GRAFITA to autoryzowany dostawca systemów parkingowych na terenie Warszawy i Mazowsza. Projektujemy i planujemy dla Państwa zoptymalizowany system parkingowy. Następnie przeprowadzamy kompleksową instalację systemu, wraz z pełną konfiguracją informatyczną. Posiadamy wsparcie techniczne, stały serwis i nadzór nad prawidłową pracą systemy poboru opłat.

ZASTOSOWANIE SYSTEMÓW PARKINGOWYCH NA TERENIE WARSZAWY.

Rodzaje systemów parkingowych z podziałem na funkcjonalność:

  • bezobsługowy system parkingowy
  • system parkingowy z obsługą, kasą ręczną
  • system poboru opłat w parkomacie
  • system monitorowania miejsc parkingowych
  • system zliczania pojazdów
  • system kontroli wjazdów (daleki zasięg - RFID, UHF)

 

Systemy parkingowe GRAFITA znajdują swoje zastosowanie w następujących lokalizacjach:

 

Systemy parkingowe

Systemy dla parkingów miejskich

Najczęściej są to parkomaty, montowane przy ulicach w centrum miast oraz miasteczek. Równie popularne są urządzenia i blokady ograniczające możliwości przejazdu, takie jak słupki parkingowe, automatyczne oraz manualne blokady miejsc parkingowych, monitoring miejski.

systemy parkingowe z kasą automatyczną


 

Systemy dla parkingów komercyjnych

Systemy parkingowe z kasą automatyczną, jak i ze stanowiskiem obsługi. Instalacja oraz odpowiednia konfiguracja systemu poboru opłat zapewnia szybki zwrot z inwestycji (ROI) i wzrost zysków z parkingu.

Systemy parkingowe dla hoteli


 

Systemy parkingowe dla hoteli

Systemy parkingowe w warszawskich hotelach umożliwiają integrację systemu kluczy do pokojów wraz z wjazdem i wyjazdem z parkingu, zapewniając realny dochód z miejsc postojowych. Dodatkowo, aby poprawić płynność ruchu, stosujemy interkom do komunikacji z recepcją.

system parkingowy w instytucjach rządowych


 

Systemy parkingowe dla instytucji RZĄDOWYCH

Posiadamy długą listę realizacji i szeroką, indywidualną ofertę, skierowaną do najbardziej strzeżonych przejazdów rządowych.

system parkingowy dla galerii handlowej


 

Systemy parkingowe dla galerii handlowych w Warszawie

Systemy parkingowe w galeriach handlowych to pewność, że dla Państwa klientów nie zabraknie miejsc postojowych. Dodatkowo, realnie zwiększa zyski galerii. Systemy w centrach handlowych w Warszawie, wyposażone są w kasy automatyczne, szlabany, terminale wjazdowe i wyjazdowe oraz dodatkowo w stanowisko obsługi w pomieszczeniu ochrony.

System monitorowania miejsc parkingowych
 

Systemy parkingowe monitorowania zajętości miejsc

System monitorowania miejsc parkingowych oraz zliczania pojazdów już na wjeździe dają pełną informację kierowcy dotyczącą zajętości parkingu. Dodatkowo, poszczególne przejazdy wyposażone w tablice LED kierunkowe, naprowadzają na wolne miejsca, skracając czas przejazdu przez parking. Takie rozwiązanie zwiększa zysk z parkingu oraz wprowadza porządek i bezpieczeństwo.

 

PRODUKTY Z KATEGORII SYSTEMÓW PARKINGOWYCH W WARSZAWIE.

 

Parkomaty poboru opłat parkingowych

Urządzenia wykorzystywane na parkingach miejskich. Służą do poboru opłat zarówno gotówką, jak i kartą.
 

parkomat system parkingowy

 

Terminal wjazdowy

Terminale wjazdowe służą do wydawania biletu parkingowego, wjazdu na kartę zbliżeniową, komunikacji z obsługą parkingu poprzez interkom. Posiadają wyświetlacz, który wyraźnie informuje kierowce.

 

terminal wjazdowy systemu parkingowego

 

Terminal wyjazdowy

Terminal wyjazdowy umożliwia wyjazd po rozliczeniu postoju poprzez zeskanowanie biletu, karty zbliżeniowej oraz komunikację z obsługą parkingu. Opcjonalnie, posiadamy rozwiązanie z płatnością kartą Paypass przy wyjeździe. Terminal posiada wyświetlacz, który wyraźnie informuje kierowcę.

 

terminal wyjazdowy systemu parkingowego

 


Pętle indukcyjne systemów parkingowych

Niezbędny element każdego systemu parkingowego. Pętle indukcyjne mają na celu wykrycie pojazdu oczekującego na wjazd oraz wyjazd z parkingu.

petla indukcyjna

 

Kasy automatyczna systemu bezobsługowego

Kasy automatyczne umożliwiają kierowcom rozliczenie postoju w sposób bezobsługowy. Kasa przyjmuje monety, banknoty oraz wydaje resztę. Dodatkowo, użytkownicy parkingu mogą samodzielnie przedłużyć swój abonament na karcie wjazdowej. Opcjonalnie wyposażona w terminal kart płatniczych.

 

kasa parkingowa

 

Systemy parkingowe rozpoznawania tablic rejestracyjnych

System kontroli wjazdów oparty na kamerach rozpoznających tablice rejestracyjne. Szeroka funkcjonalność przyznawania dostępu oraz wysoka skuteczność odczytu naszych systemów daje gwarancję płynnego ruchu na parkingu.
 

system rozpoznawania tablic rejestracyjnych

 

Czytniki kart zbliżeniowych / dalekiego zasięgu / klawiatury kodów

System sterowania oraz kontroli na każdym parkingu. Dzięki Czytnikom kart oraz klawiaturom kodowych, każdy system parkingowy będzie mógł kontrolować każdego użytkownika oraz umożliwiać przejazd przez szlabany i inne urządzenia parkingowe.

 

czytniki kontroli dostępu

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacji oraz cennikiem systemów parkingowych, instalowanych na terenie Warszawy i Mazowsza.

 

GRAFITA - Bezpieczeństwo budowane wieloletnim doświadczeniem

KONTAKT: +48 501 288 052   |   biuro@grafita.pl

 

 

NICE     CAME     Faac    tousek     DTM System     Roger     DEJW Systemy parkingowe