Detektor ruchu drogowego

Detektory ruchu na parkingach znacznie ułatwiają kierowcom namierzenie wolnego miejsca postojowego. Są one połączone z pozostałymi urządzeniami do kontroli obiektu, dzięki czemu na wyświetlaczach przy wjeździe na parking na bieżąco aktualizowana jest liczba wolnych miejsc postojowych.

Detektor ruchu drogowego

Czujnik wolnych miejsc parkingowych

Ponadto, czujniki miejsc postojowych znacznie usprawniają ruch samochodów na parkingach i zapobiegają tworzeniu się korków. Za pośrednictwem inteligentnego oprogramowania detektory wysyłają informacje do pozostałych urządzeń na terenie parkingu, a te z kolei wskazują kierowcy właściwą drogę do najbliższego wolnego miejsca postojowego.

Detektor ruchu drogowego

Detektor zajętości miejsc postojowych

Detektory ruchu to świetna inwestycja dla właścicieli parkingów, którym zależy na bezobsługowej kontroli terenów z miejscami postojowymi. Instalując automatyczne systemy parkingowe na swoim obiekcie, nie muszą Państwo zatrudniać dodatkowych pracowników ochrony, a to z kolei wiąże się ze sporą oszczędnością pieniędzy.

Detektor ruchu drogowego

Czujnik ruchu na parkingu

Firma GRAFITA kompleksowo i profesjonalnie zadba o bezpieczeństwo na Państwa parkingu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montowaniu urządzeń parkingowych, dzięki czemu z łatwością dobierzemy i zainstalujemy na Państwa terenie odpowiednie sprzęty i technologie.

Detektor ruchu drogowego

Detektor ruchu pojazdów na parkingu

Po więcej szczegółów dotyczących współpracy zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na nurtujące Państwa pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości.

Detektor ruchu drogowego