Napędy do bram (miasta/wsie)

Bramy wjazdowe to podstawowe urządzenie umożliwiające zachowanie bezpieczeństwa zarówno na działkach prywatnych, jak ogrodzonych terenach firm oraz korporacji. Wyróżniamy trzy główne napędy do bram, które gwarantują ich sprawne działanie: napędy do bram garażowych, przesuwnych oraz skrzydłowych.

Napędy do bram (miasta/wsie)

Napędy do bram garażowych (miasta/wsie)

Napędy do bram garażowych są przeznaczone głównie do użytku przydomowego. Zdarza się, że są one stosowane również w nowoczesnych budynkach mieszkalnych, gdzie znajduje się garaż podziemny. Ich działanie opiera się przede wszystkim na siłowniku, który wprawia w ruch ramię odpowiedzialne za otwieranie i zamykanie bramy.

Napędy do bram (miasta/wsie)

Napędy do bram przesuwnych (miasta/wsie)

Mechanizm do bram przesuwnych napędzany jest przez elektryczne siłowniki oraz moduł sterujący, które z kolei bazują na pracy koła zębatego umożliwiającego otwarcie oraz zamknięcie bramy. Jest to jedna z najpopularniejszych technologii stosowana zarówno na działkach osób prywatnych, jak i terenach większych firm czy korporacji.

Napędy do bram (miasta/wsie)

Napędy do bram skrzydłowych (miasta/wsie)

Bramy skrzydłowe mogą być napędzane przez różne systemy i technologie, jednak najpopularniejszymi spośród nich są konstrukcje hydrauliczne, podziemne lub te z ramieniem łamanym. Dobór odpowiedniego sprzętu w dużej mierze zależy od potrzeb klienta oraz warunków, w jakich ma zostać zamontowana brama.

Napędy do bram (miasta/wsie)

Nowoczesne napędy do bram (miasta/wsie)

Firma GRAFITA to wykfalifikowani specjaliści, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w montowaniu oraz serwisowaniu urządzeń i systemów parkingowych. Jeśli zainteresowała Państwa powyższa oferta, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Szybko i profesjonalnie zainstalujemy na Państwa posesji odpowiednie sprzęty i technologie, które zostaną indywidualnie dopasowane do Państwa potrzeb.

Napędy do bram (miasta/wsie)