Czujnik miejsca parkingowego

Inteligentne systemy parkowania wykorzystują najnowsze technologie i urządzenia, pozwalające zachować porządek oraz bezpieczeństwo w podziemnych garażach i na ogrodzonych terenach zewnętrznych. Wśród nich wyróżnić można czujniki wykrywające pojazdy, które stanowią jeden z wielu elementów systemu zajętości miejsc parkingowych.

Czujnik miejsca parkingowego

Czujnik do wykrywania pojazdów

Czujniki miejsc postojowych połączone są z sygnalizatorami oraz wyświetlaczami, które na bieżąco informują kierowców, ile miejsc parkingowych jest jeszcze wolnych i jak najszybciej można do nich dotrzeć. Zainstalowanie systemu kontrolującego rozmieszczenie pojazdów na Państwa terenie z pewnością usprawni ruch pojazdów oraz pozwoli monitować stan zapełnienia parkingu.

Czujnik miejsca parkingowego

Czujnik przy miejscach parkingowych

GRAFITA to profesjonalna firma, która specjalizuje się w zakładaniu systemów i urządzeń parkingowych. Działamy na rynku od ponad 30 lat, dzięki czemu jesteśmy w stanie idealnie dopasować sprzęty oraz technologie do potrzeb naszych klientów.  

Czujnik miejsca parkingowego

Czujnik wykrywający pojazdy na parkingu

Kompleksowo zadbamy o bezpieczeństwo oraz porządek na Państwa parkingu, ponieważ każde zlecenie prowadzimy samodzielnie od początku do końca. Nasza firma w pełni odpowiada za każdy projekt, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość naszych produktów.

Czujnik miejsca parkingowego

Czujnik miejsca postojowego

Gorąco zachęcamy Państwa do kontaktu. Wstępnie omówimy Państwa potrzeby i szybko podeślemy wycenę zlecenia. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Czujnik miejsca parkingowego