Braki obrotowe Warszawa

 
kontakt z firmą grafita

 

Kontakt: 501 288 052 | e-mail: biuro@grafita.pl

 

Myślisz o dodatkowym zabezpieczeniu swojego budynku, ale nie wiesz jak się do tego zabrać. Ciężko Ci wybrać urządzenie, które będzie działało w prawidłowy sposób zgodnie z Twoimi wymaganiami. Idealnie trafiłeś.

Nasza firma specjalizuje się w usługach montażu oraz konserwacji produktów oraz systemów kontrolujących wyznaczonej przejścia. Dostarczamy oferowane produkty zamontujemy je oraz odpowiednio skonfigurujemy.

Nie posiadamy żadnych ukrytych opłat. Zapewniamy pełne wsparcie techniczne oferowanych bramek obrotowych. Po zakończeniu gwarancji, nadal udzielimy pomocy w przypadku wszelkich usterek.

Dobieramy urządzenia tak, aby były korzystne cenowo oraz funkcjonalne i wydajne. Indywidualnie tworzymy oferty, zgodnie w Twoimi preferencjami.

Montowane przez nas urządzenia łączą ze sobą wysoką wydajność oraz niski pobór energii.

Przyjmujemy różne formy płatności.

Podczas konsultacji przedstawimy najkorzystniejszą ofertę, dobierzemy odpowiedni sprzęt oraz zaoferujemy najkorzystniejszą cenę.

Zadzwoń: 501 288 052

Napisz: biuro@grafita.pl

 

Zabezpieczenie wejścia możliwe jest dzięki odpowiednio dobranym urządzeniom. Należą do nich m.in. bramki obrotowe czy uchylne.

Bramki obrotowe Warszawa

 

Oferta bramek obrotowych zabezpieczających i kontrolujących przejście.

Stanowią one narzędzie do kontrolowania i zarządzania wybranym obszarem. Dzięki odpowiednio zamontowanym oraz skonfigurowanym bramkom będziesz miał całkowitą kontrolę nad tym kto porusza się po Twoim obiekcie.

W naszej ofercie znajdziesz produkty marki CAME. Innowacyjne urządzenia posiadające dużą ilość dodatków oferują wiele możliwości i sposobów przejść.

•  Tripody

•  Bramki obrotowe

•  Szklane bramki uchylne

•  Duże furty obrotowe

Bramki obrotowe Warszawa

 

Najmniejszą powierzchnię zajmują tripody oraz bramki uchylne. Najbardziej optymalnym wyborem są bramki obrotowe. Zajmują małą powierzchnię, idealne do każdego pomieszczenia, wpasowują się w otoczenie. Ich solidny mechanizm zapewnia długotrwałe działanie nawet przy intensywnym użytkowaniu. Identyfikacja osób wchodzących idzie w parze z wysokim poziomem bezpieczeństwa.

Estetyczny wygląd posiadają szklane bramki obrotowe, wykonane ze stali nierdzewnej oraz  szkła hartowanego. Ich uchylne ramię nie ogranicza mobilności.

Najlepszy poziom bezpieczeństwa zapewniają furty obrotowe. Duże urządzenia idealnie nadają się na budowy, lotniska, obiekty sportowe.

Wybrane modele są także odporne na zmienne warunki pogodowe, dzięki czemu można używać ich na świeżym powietrzu.

Każda bramka ma możliwość wgrania systemu awaryjnego. Odpowiada on za swobodne przejście w przypadku braku zasilania. W zależności od modelu może działać on na dwa sposoby: poprzez pchnięcie bramki lub opuszczenie ramienia.

Wybór naszych produktów gwarantuje wiele korzyści.

 

•  Wysoki standard bezpieczeństwa

•  Szybki mechanizm zapewniający płynny przepływ przechodniów

•  Konstrukcja wykonana z najlepszych materiałów

•  Nowoczesny wygląd

•  Prosta obsługa

•   Szybka instalacja

•   Duża ilość dodatków do modeli

•   Możliwość połączenia z innymi systemami bezpieczeństwa

 

Bramki obrotowe i uchylne mają zastosowanie na wielu obszarach. Budynki biurowe, obiekty sportowe, przemysłowe, metro, lotniska, budowy to tylko kilka przykładowych miejsc. Ich montaż możliwy jest praktycznie w każdym miejscu z dostępem do zasilania.

 

Oferujemy pakiet usług wraz z dowozem, montażem oraz konfiguracją zakupionych urządzeń.

Profesjonalnie wykonujemy fundamenty pod urządzenia oraz udzielamy wszelkich porad przy pierwszym uruchomieniu.

Warto pamiętać, że długotrwałe działanie uzależnione jest od prawidłowego montażu i odpowiedniej obsługi.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 501 288 052 oraz za pomocą e-maila: biuro@grafita.pl

 

PARTNERZY GRAFITA.

 

szlabany nice    Szlabany came    Szlabany faac    szlabany genius

 

KONTAKT: +48 501 288 052   |   biuro@grafita.pl