Szlabany - kontakt

ZAMÓW AUTOMATYKĘ DO BRAM PRZEMYSŁOWYCH:

Tel: +48 501 288 052   |   e-mail: biuro@grafita.pl

 

automatyka do bram przemysłowychAUTOMATYKA DO BRAM PRZEMYSŁOWYCH.

Najważniejszą częścią bram przemysłowych jest ich automatyka. Jednak, aby dobrać odpowiedni napęd do swojej bramy należy wziąć pod uwagę podstawowe parametry, mające ogromny wpływ na jego pracę. Firma Grafita oferuję tylko najnowocześniejszą technologicznie i bezawaryjną automatykę do bram przemysłowych. Materiały, z jakich wykonane są automaty, są wytrzymałe i dostosowane do różnych ciężarów, rozmiarów oraz szybkości działania bram. Jeżeli interesuje Cię zamówienie wraz z montażem pełnej automatyzacji bramy przemysłowej napisz do nas lub zadzwoń, a my pomożemy Ci w trafnym wyborze.

RODZAJE NAPĘDÓW DO BRAM PRZEMYSŁOWYCH:

Automatyka do bram przesuwnych - jeżeli na swoim obszarze przemysłowym potrzebujesz napędu do bramy przesuwnej, skontaktuj się z nami już dziś. W naszej ofercie można znaleźć napędy dostosowane do bram ciężkich, jak zawsze niezawodne, dzięki naszemu montażowi.

 

Napęd do bramy przemysłowej
przesuwnej - NICE RUN

 

Napęd do bram przesuwnych NICE RUN

Siłownik dostosowany do bramy o ciężarze do 2500 kg. Stosowany wszędzie tam, gdzie liczy się najwyższa wytrzymałość napędu, przy intensywnej pracy.

Napęd do bramy przemysłowej
przesuwnej CAME BK

 

Napędy do bram przesuwnych CAME BK

Napędy do bram przemysłowych CAME BK to gwarancja wieloletniej i niezawodnej pracy w każdych warunkach atmosferycznych. Przygotowane do podłączenia kontroli dostępu.

Napęd do bramy przemysłowej
przesuwnej NICE TUB

 

Napęd do bram przesuwnych NICE TUB

Najnowocześniejsze siłowniki wyprodukowane specjalnie dla najcięższych bram przemysłowych (do 3500 kg). Bezpieczne i estetyczne automaty przemysłowe o momencie obrotowym 190 Nm.

 

Automatyka do bram skrzydłowych - tylko idealnie zamontowane siłowniki gwarantują długoletnią pracę, nawet przy dużym natężeniu ruchu. Jest to szczególnie ważne przy rozwiązaniach na obszarach przemysłowych.

 

Napęd do bramy przemysłowej
skrzydłowej - NICE HYKE

 

Napęd do bram skrzydłowych NICE HYKE

Siłowniki specjalnie zaprojektowane pod bramy skrzydłowe o długości jednego skrzydła do 3,5 m oraz ciężarze do 330 m. Perfekcyjne przy rozwiązaniach przemysłowych.

Napęd do bramy przemysłowej
skrzydłowej NICE TOONA

 

Napędy do bram skrzydłowych NICE TOONA

Innowacyjne rozwiązanie dla bram o długości jednego skrzydła aż do 7 m. Polecamy dla największych bram przemysłowych, nawet przy bardzo dużym natężeniu ruchu.

 

 

W naszej ofercie posiadamy wszystkie dostępne siłowniki do bram przemysłowych firm TOUSEK, CAME oraz NICE.

 

automatyka do bram przemysłowych

 

 

Automatyka NICE     Automatyka CAME     Automatyka Faac    automatyka tousek

 

KONTAKT: +48 501 288 052   |   biuro@grafita.pl