Lampa parkingowa z czujnikiem

Lampy z czujnikiem ruchu to znakomite rozwiązanie dla parkingów zewnętrznych, które pozostają czynne przez całą dobę. Lampa taka zapala się wyłącznie wtedy, gdy zamontowany na niej czujnik wykryje ruch, co sprzyja zarówno oszczędności energii, jak i pieniędzy właściciela ogrodzonego terenu.

Lampa parkingowa z czujnikiem

Lampa z czujnikiem na parking

Lampa z czujnikiem wykrywającym ruch to bardziej ekologiczne rozwiązanie od tradycyjnego oświetlenia parkingów plenerowych, ponieważ świeci się ona wyłącznie wtedy, gdy zachodzi taka konieczność, np. kiedy samochód wjeżdża bądź wyjeżdża z parkingu.

Lampa parkingowa z czujnikiem

Lampa parkingowa wykrywająca ruch

Jeżeli szukają Państwo firmy, która solidnie zadba o oświetlenie oraz bezpieczeństwo na Państwa parkingu, to trafili Państwo znakomicie! GRAFITA to zespół wykwalifikowanych specjalistów w zakresie montowania oraz serwisowania urządzeń i systemów parkingowych. Z powodzeniem działamy na rynku od ponad 30 lat i zrealizowaliśmy już setki projektów dla naszych klientów w całej Polsce.

Lampa parkingowa z czujnikiem

Lampa z czujnikiem wrażliwa na ruch pojazdów

Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy komfort oraz bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego wszelkie zlecenia realizowane są z zachowaniem najwyższych norm i standardów. Indywidualnie podchodzimy do każdego projektu, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy klient ma inne potrzeby i oczekiwania.

Lampa parkingowa z czujnikiem

Lampa parkingowa z czujnikiem ruchu

Chętnie dowiemy się, jak możemy Państwu pomóc, dlatego gorąco zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Lampa parkingowa z czujnikiem