kontakt z firmą grafita

ZAMÓW SYSTEM KONTROLI DOSTĘPU NA TERENIE POZNANIA I WIELKOPOLSKI:

Tel: +48 501 288 052   |   e-mail: biuro@grafita.pl

 

kontrola dostępu warszawaKONTROLA DOSTĘPU POZNAŃ.

Nasza firma od wielu lat zajmuje się projektowaniem oraz montażem systemów kontroli dostępu w Poznaniu oraz na terenie Wielkopolski. Jeżeli interesuje Cię współpraca z GRAFITĄ, skontaktuj się telefonicznie lub poprzez adres e-mail. Doradzimy, zamontujemy, uruchomimy oraz będziemy się opiekować Twoimi urządzeniami. Zapraszamy do współpracy. Priorytety podczas instalacji kontroli dostępu w Poznaniu:

- bezpieczeństwo dla naszych Klientów oraz użytkowników parkingów i przejazdów

- dostosowanie systemu kontroli dostępu do warunków panujących w miejscu docelowym (np natężenie ruchu, typ parkingu)

- rodzaj sterowania urządzeniami parkingowymi, sprzężonymi z systemem kontroli dostępu

- sugestie naszych klientów oraz pracowników, związane z rzeczywistym przebiegiem systemu wjazd/wyjazd

 

system kontroli dostępu

 

ZALETY KONTROLI DOSTĘPU W POZNANIU.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, posiadamy w ofercie wiele rozwiązań, dla różnych obszarów kontrolowanych. Każdy instalowany przez nas system jest wynikiem stworzenia indywidualnego projektu dla każdego parkingu, biorąc pod uwagę liczbę oraz rodzaj użytkowników, liczbę miejsc parkingowych, typ wymaganego sterowania urządzeniami parkingowymi. Cechą charakterystyczną naszych systemów kontroli dostępu, montowanych w Poznaniu, jest niezawodność, gwarancja bezpieczeństwa oraz pełnej kontroli nad stanem parkingu.

Jakiego rodzaju sterowanie można wykorzystać przy naszej kontroli dostępu?

- piloty sterowania radiowego

- karty zbliżeniowe

- karty dalszego zasięgu

- transpondery zbliżeniowe

- klawiatury kodowe

- telefony komórkowe / smartfony

 

KONTROLA DOSTĘPU ROGER - NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA W POZNANIU.

 

Sieciowo zorientowany, niezwykle skuteczny system kontroli dostępu. Dzięki zaawansowanym technologiom, posiada możliwość dopasowania rodzaju sterowania urządzeniami parkingowymi, w zależności od potrzeb. Dodatkową cechą jest prosta konfiguracja stref parkingu oraz doboru uprawnień użytkowników (abonamentowi, specjalni, goście). Cały system oparty jest na oprogramowaniu RACS. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

SYSTEM KONTROLI DOSTĘPU CAR KEEPER - STEROWANIE RADIOWE DLA POZNANIA.

 

kontrola dostępu Car KeeperBardzo prosty, ale posiadający wielkie możliwości system sieciowy, którego sterowanie odbywa się przy użyciu pilotów radiowych. Jego głównym przeznaczeniem są osiedla mieszkaniowe w Poznaniu. Interfejs umożliwia prowadzenie pełnej ewidencji zdarzeń, dodawanie oraz usuwanie zarówno użytkowników (łącznie z uprawnieniami), pojazdów oraz miejsca parkingowych, umieszczonych strefowo. Car Keeper to sprawdzona Kontrola Dostępu.

 

Jeżeli interesuje Cię więcej informacji na temat instalacji systemów kontroli dostępu w Poznaniu oraz Wielkopolsce, skontaktuj się z nami po przez e-mail lub telefonicznie. Odpowiemy na wszystkie pytania oraz dobierzemy najpewniejsze i najlepsze rozwiązanie.

 

 

GRAFITA - Bezpieczeństwo budowane wieloletnim doświadczeniem

KONTAKT: +48 501 288 052   |   biuro@grafita.pl

 

 

NICE     CAME     Faac    tousek     DTM System     kontrola dostępu Roger