kontakt z firmą grafita

KONTAKT W SPRAWIE MONTAŻU SZLABANÓW:

Tel: +48 501 288 052   |   e-mail: biuro@grafita.pl

 

Montaż szlabanówMONTAŻ SZLABANÓW.

Grafita od ponad 20 lat czynnie zajmuje się montażem szlabanów parkingowych na terenie całej Polski. Mamy doświadczenie w produkcji własnych części, ramion szlabanu oraz montażu szlabanów wraz z systemami kontroli dostępu. Model szlabanu dobieramy pod indywidualne potrzeby każdego Klienta, biorąc pod uwagę szereg czynników w miejscu montażu barier. Współpracujemy z największymi firmami produkującymi szlabany, takimi jak szlabany CAME, szlabany NICE, szlabany FAAC oraz z Polskimi firmami, np szlabany DITEX.

MONTAŻ BARIER - ETAPY:

Prace montażowe realizujemy w czterech, również istotnych etapach. Odbyliśmy tysiące montaży szlabanów, dzięki czemu wiemy, jak zapewnić najwyższy stopień bezpieczeństwa naszym Klientom oraz wieloletnią i bezawaryjną pracę naszych szlabanów parkingowych.

ETAP 1: Czas przygotowań - pierwsza część montażu, czyli przygotowanie fundamentu pod napęd szlabanu (wylewka betonowa), która zapewni równą i bezpieczną pracę bariery. Dodatkowo, w tym czasie przygotowujemy przyłącza kablowe, aby zapewnić zasilanie szlabanu.

ETAP 2: Montaż szlabanu - na tym etapie dostarczamy przygotowany wcześniej szlaban, wraz z ramieniem i niezbędnych do montażu części. Następnie sprawdzamy, czy wykonana dzień wcześniej wylewka spełnia wszelkie obciążenia oraz czy jest wypoziomowana. Jeżeli fundament przejdzie testy, przechodzimy do właściwego montażu szlabanu parkingowego, z czym wiążę się podłączenie zasilania, przykręcenie szlabanu do fundamentu, pełna regulacja jednostki centralnej oraz wypoziomowanie ramienia szlabanu, jak i jego pracy.

Poniżej przedstawiamy schemat oraz wymiary płyty postawnej, z kotwami, które podczas montażu zostają zabetonowane:

płyta postawna szlabanupłyta postawna szlabanu

 


 

ETAP 3: Testy szlabanu po montażu - etap, w którym przeprowadzamy testy pracy szlabanu pod różnym obciążeniem oraz dodatkowe wyważenie ramienia, diagnostyka elektryki oraz sterowania szlabanem.

ETAP 4: Odbiór szlabanu - po dokładnym sprawdzeniu, testach dokonujemy zdania szlabanu w dostarczeniem 2-letniej gwarancji, podpisanej przez naszą firmę.

 

Zdobyliśmy zaufanie największych firm oraz instytucji państwowych w Polsce. Wszystko dzięki rzetelnej oraz bardzo dokładnej pracy, jaką wkładamy w każdy montaż szlabanu. Nie daj się skusić najniższą ceną, późniejsze dodatkowe naprawy mogą być bardzo kosztowne, jeżeli szlaban nie jest zamontowany solidnie. Skontaktuj się z nami, opowiemy i doradzimy, jak najlepiej i najtaniej przeprowadzić montaż szlabanu parkingowego. Robimy to od 1989 roku - nieprzerwanie.

POLECANE MODELE SZLABANU DO MONTAŻU:

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną dostawy oraz montażu szlabanów Grafita, zadzwoń lub napisz do nas. Poniżej przedstawiamy przykładowe modele do pracy intensywnej:

 

Montaż szlabanu
CAME G4000

Montaż szlabanu came g4000

Elektromechaniczny szlaban marki CAME G4000 to pewność i niezawodność w każdym calu. Montaż szlabanu na przejeździe o szerokości do 4 m. Przeznaczony do pracy intensywnej.

Montaż szlabanu
NICE WIL

Montaż szlabanu nice wil

Elektromechaniczny szlaban marki NICE WIL to od lat wypracowana technologia dająca 100% niezawodności, montowany na przejazdach o szerokości od 4 do 6 m. Szlaban parkingowy przeznaczony do pracy intensywnej.

Montaż szlabanu
FAAC 620

Montaż szlabanu faac

Szlaban hydrauliczny montowany na przejazdach o największym natężeniu ruchu (np. stacje benzynowe) z ramieniem szlabanu do 5 m. Grafita poleca ten szlaban.

 

BEZPIECZEŃSTWO SZLABANÓW PRZEZ NAS MONTOWANYCH:

Dzięki zachowaniu wszystkich procedur podczas montażu, nasze instalacje okablowania (zasilające montowany szlaban) są całkowicie bezpieczne dla otoczenia, jak i samych szlabanów. Zaufaj naszym specjalistom. Setki zamontowanych szlabanów w całym kraju oraz doświadczenie przy produkcji własnych urządzeń sprawa, że jesteśmy najchętniej wybieraną firmą montażową w Polsce.

 

KONTAKT W SPRAWIE MONTAŻU SZLABANÓW:

Tel: +48 501 288 052   |   e-mail: biuro@grafita.pl

 

PARTNERZY NASZEJ FIRMY:

 

szlabany nice    Szlabany came    Szlabany faac    szlabany genius