kontakt z firmą grafita

Tel: +48 501 288 052   |   e-mail: biuro@grafita.pl
 

szlabany warszawaSZLABANY WARSZAWA.

Firma Grafita oferuję najnowocześniejsze i najtrwalsze szlabany wraz z montażem w Warszawie. Motoreduktor, który jest głównym elementem szlabanu, daje gwarancję sprawnej i płynnej pracy. Szlabany elektromechaniczne doskonale nadają się zarówno do parkingów jak i wspólnot mieszkaniowych. Nasze szlabany są rozwiązaniem bardzo ekonomicznym. Nie wymagają wielu czynności konserwacyjnych, jednakże aby utrzymać wysoką jakość oraz płynność pracy należy dokonywać regularnych przeglądów.

SZLABANY W WARSZAWIE.

Dzięki wieloletniej pracy na doskonałością naszych produktów, nasze szlabany zabezpieczają wjazdy w najważniejszych instytucjach oraz firmach na terenie Warszawy. Najczęściej stosowanymi rodzajami szlabanów w warszawie są szlabany elektromechaniczne. Łączą one niezawodny charakter z nowoczesnym wyglądem. W naszej ofercie znajdą państwo wiele szlabanów, które spełnią najwyższe wymagania. Nowoczesne i precyzyjne szlabany zapewniają szybką i sprawną pracę. Przy przejazdach o bardzo dużym natężeniu ruchu polecamy szlabany hydrauliczne.

W naszej ofercie znajdują się wszystkie modele szlabanów CAME, NICE oraz FAAC. Poniżej przedstawiamy polecane typy barier, wraz z montażem w Warszawie.

 

szlaban came gard 4

Szlaban CAME Gard 4 z montażem w Warszawie. Posiada napęd elektromechaniczny oraz ramię o długości 3,75 m.

szlaban faac 620 super rapid

Szlaban FAAC 620 Super Rapid z napędem hydraulicznym, stworzony do najcięższych wyzwań, z ramieniem do 5 m. Gwarantujemy montaż w Warszawie

Szlaban NICE BAR, to doskonałe rozwiązanie dla parkingów korporacyjnych, gdzie liczy się nie tylko praca intensywna, lecz również nowoczesny design szlabanu. Montaż na terenie Warszawy oraz Mazowsza w cenie.

 

 

BUDOWA SZLABANU HYDRAULICZNEGO.

Hydrauliczny napęd szlabanu - sercem urządzeń są cylindry działania dwustronnego, które posiadają wlew oleju, jak i zespół pompy hydraulicznej, niezbędnej do zrównoważonej i bezawaryjnej pracy szlabanu. Ważnym elementem jest sprężyna wyważająca ramię, montowana wraz z urządzeniem równoważącym. Regulacja szlabanu odbywa się przy doborze odpowiedniego ustawienia momentu obrotowego. W razie awarii, szlaban posiada pokrętło zwalniania ramienia.

Płyta fundamentowa bariery - niezbędna podstawa każdego szlabanu w Warszawie.

Ramię szlabanu - element blokujący przejazd, posiadający wyposażenie oświetlające, zapewniające bezpieczeństwo po zmroku.

Elektronika - płyta główna, sterująca szlabanem, dająca możliwość połączenia szlabanu z kontrolą dostępu, sterowaniem radiowym, jak i kartami zbliżeniowymi.

Instrukcja budowy i zastosowania szlabanu hydraulicznego.pdf

szlabany hydrauliczne warszawa

KONSERWACJE SZLABANÓW W WARSZAWIE.

Firma Grafita prowadzi konserwacje szlabanów w Warszawie, dzięki czemu bariery przez nas montowane są uznane za definicję niezawodności. Zaufaj nam, a Twój parking już zawsze będzie bezpieczny i przyjazdy użytkownikom. Dokonując regularnych przeglądów unikamy kosztownych napraw oraz niezaplanowanych przerw w działaniu szlabanu, na terenie całego Miasta Stołecznego Warszawy.

 

NAPRAWA SZLABANÓW NA TERENIE WARSZAWY.

Naprawa szlabanówWykorzystując nasze doświadczenie przeprowadzamy kompleksowy serwis szlabanów na terenie Warszawy oraz Mazowsza. Nasze usługi to gwarancja długiej i bezawaryjnej pracy szlabanów. Jeśli Twój szlaban został uszkodzony, bądź przestał działać lub niezbędna jest wymiana ramienia, koniecznie skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub po przez adres e-mail podany poniżej:

Telefon: +48 501 288 052

E-mail: szlabany@grafita.pl

Zajmujemy się naprawą wszystkich szlabanów, barier automatycznych, automatyki do bram, bram garażowych, przesuwnych i skrzydłowych. Bezpieczeństwo naszych Klientów, budujemy naszym ponad 25-letnim doświadczeniem w dziedzinie szlabanów, systemów oraz urządzeń parkingowych na terenie Warszawy.

PARTNERZY NASZEJ FIRMY:

 

szlabany nice    Szlabany came    Szlabany faac    szlabany genius

 

KONTAKT: +48 501 288 052   |   biuro@grafita.pl

 

 

 

 

 

Przegrywanie kaset Vhs