kontakt z firmą grafita

Tel: +48 501 288 052   |   e-mail: biuro@grafita.pl

 

PROGI ZWALNIAJĄCE

 

progi zwalniające

Głównym przeznaczeniem progów zwalniających jest podnoszenie bezpieczeństwa na drogach, mniejszych jezdniach, parkingach czy garażach. W porównaniu z pozostałymi metodami nakłaniania kierowców do wolniejszej jazdy (ograniczenia prędkości, mandaty) spowalniacze drogowe najlepiej działają na wyobraźnię użytkowników drogi. Perspektywa natychmiastowego zniszczenia samochodu oraz ciężkich do oszacowania kosztów związanych z jego naprawą działa na kierowców najlepiej ze wszystkich możliwych rozwiązań. Właśnie z tego powodu, progi zwalniające coraz częściej montowane są na odcinkach gdzie notorycznie zostaje naruszone ograniczenie prędkości.

Progi zwalniające oferowane przez firmę Grafita to gwarancja jakości oraz solidności. Nasze spowalniacze składane są z gumowych mas odpowiednio zabarwionym jeszcze w procesie produkcji. Dzięki temu kolory użyte w spowalniaczach są trwałe i nie wybielają się. Aby poprawić widoczność progów zarówno w nocy jak i dzień, konstrukcja posiada również wbudowane elementy odblaskowe. Progi instalujemy w dowolnie wybranym miejscu dla klienta, na każdego typu powierzchni drogowej.

Progi zwalniające są również stosowane w połączeniu ze szlabanami lub całymi systemami zarządzania ruchem uniemożliwiając kierowcom szybką jazdę na małej powierzchni parkingowej.

PROGI ZWALNIAJĄCE W POŁĄCZENIU ZE SZLABANEM

 

progi zwalniające ze szlabanem

 

PROGI ZWALNIAJĄCE WARSZAWA

Progi zwalniające mają w ofercie Grafita swoje stałe miejsce od przeszło 20 lat. W tym czasie zdążyliśmy odpowiednio zweryfikować trwałość progów, oraz przeanalizować wszystkie uwagi naszych klientów. Progi zwalniające Grafita wykonane są z wytrzymałej mieszanki tworzyw sztucznych oraz gumy przemysłowej najwyższej jakości.

Nasze progi skutecznie hamują zapędy kierowców na drogach w całej Polsce. 
Próg zwalniający - stróż, który nigdy nie śpi.

drogowe progi zwalniające

PROGI ZWALNIAJĄCE - ZASTOSOWANIE

  • drogi wewnętrzne oraz osiedlowe;
  • drogi okalające szkoły i przedszkola;
  • centra handlowe oraz stacje benzynowe;
  • zakłady pracy oraz bazy transportowe.

progi zwalniające w garażach

PRÓG ZWALNIAJĄCY - ELEMENTY SKŁADOWE

  • elementy wewnętrzne progu;
  • elementy wykończeniowe progu.

 

PARTNERZY NASZEJ FIRMY:

 

NICE     CAME     Faac    tousek     DTM System     Roger     DEJW Systemy parkingowe

 

 

KONTAKT: +48 501 288 052   |   biuro@grafita.pl