Tablica z ilością samochodów

Tablice wyświetlające liczbę pojazdów coraz częściej pojawiają się na zewnętrznych i w podziemnych parkingach. Informują one o liczbie wolnych miejsc postojowych na poszczególnych piętrach budynku, przez co znacznie usprawniają ruch i zapobiegają powstawaniu korków.

Tablica z ilością samochodów

Wyświetlacz z liczbą pojazdów

Tablice informujące o ilości pojazdów to niezawodne urządzenia, które wraz z czujnikami ruchu pozwalają bezobsługowo kontrolować stan zapełnienia parkingu. Wprowadzenie takiego systemu z pewnością będzie sporym udogodnieniem dla użytkowników miejsc postojowych na Państwa terenie, przez co więcej osób będzie chciało z niego korzystać.

Tablica z ilością samochodów

Tablica parkingowa z liczbą wolnych miejsc

Firma GRAFITA od wielu lat zajmuje się montowaniem urządzeń parkingowych oraz systemów kontroli dostępu zarówno dla klientów korporacyjnych, jak i osób prywatnych. Z powodzeniem realizujemy kolejne zlecenia, ponieważ stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość produktów i staramy się indywidualnie dopasować sprzęty i technologie do potrzeb naszych klientów.

Tablica z ilością samochodów

Wyświetlacz z liczbą aut na parkingu

Działamy kompleksowo, dzięki czemu z pomocą naszej firmy gruntownie zadbają Państwo o porządek oraz bezpieczeństwo na terenie swojego parkingu.

Tablica z ilością samochodów

Tablica wyświetlająca liczbę pojazdów

Jeżeli zainteresowała Państwa powyższa oferta, zapraszamy do kontaktu. Telefonicznie lub drogą mailową omówimy Państwa projekt i w ciągu kilku dni odeślemy wycenę zlecenia.

Tablica z ilością samochodów