kontakt z firmą grafita

ZAMÓW SERWIS AUTOMATYKI DO BRAM:

Tel: +48 501 288 052   |   e-mail: biuro@grafita.pl

 

automatyka do bram serwisAUTOMATYKA DO BRAM SERWIS.

Nasza firma przeprowadza kompleksowy serwis automatyki do bram skrzydłowych, przesuwnych oraz garażowych. Pełną obsługę naszych Klientów popieramy wieloletnim doświadczeniem w tym zakresie. Jeżeli Twoja brama uległa awarii, zamów serwis napędów do bram Grafita. Zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, dzięki czemu nasi Klienci nigdy nie zostają bez niezbędnego supportu w kontekście serwisu automatyki do bram.

ZAMÓW SERWIS NAPĘDÓW DO BRAM.

W przypadku awarii napędu do bramy wjazdowej, prosimy kontaktować się z nami poprzez e-mail lub telefon. Nasi serwisanci przyjadą do Ciebie i usuną usterkę szybko i sprawnie. Przeprowadzamy również konserwacje, zabezpieczając każdy automat do bramy. 

Jeżeli Twój siłownik do bramy nie działa, zawsze możesz użyć manualnego otwarcia bramy, w oczekiwaniu na przyjazd naszego serwisu.

RODZAJE SIŁOWNIKÓW DO BRAM:

 

Automatyka do bram przesuwnychAUTOMATY DO BRAM PRZESUWNYCH - jeżeli posiadasz bramę przesuwną, to skorzystaj z naszej szerokiej oferty siłowników dedykowanych i dostosowanych do Twoich potrzeb. Wszystkie nasze urządzenia są testowane i posiadają gwarancję. Bardzo ważnym aspektem jest dobór odpowiedniej automatyki do bramy (w celu uniknięcia późniejszych serwisów), biorąc pod uwagę ciężar bramy, długość oraz miejsce montażu napędu.

W naszym katalogu posiadamy i polecamy automatykę do bram przesuwnych marki TOUSEK, CAME oraz NICE.

 

 

Automatyka do bram skrzydłowychAUTOMATY DO BRAM SKRZYDŁOWYCH - dobór siłownika do bramy skrzydłowej opiera się o określenie parametrów bramy - ciężaru skrzydła, długości skrzydła, wymaganego kąta otwarcia bramy, intensywność użytkowania. Zapewniamy serwis automatyki do bram skrzydłowych oraz gwarancję na 2 lata. Jeżeli chcesz zamówić serwis automatyki do bram skrzydłowych, zadzwoń lub napisz do nas!

W ofercie naszej firmy polecamy siłowniki do bram skrzydłowych marki TOUSEK, CAME oraz NICE.

 

Automatyka do bram garażowychAUTOMATY DO BRAM GARAŻOWYCH - montaż, konserwacja oraz serwis siłowników do bram garażowych to usługi, którymi nasza firma zajmuje się od 1989 roku. Zaufaj naszym specjalistom, a będziesz cieszył się sprawną automatyką do bramy garażowej przez wiele lat. Skontaktuj się z nami, a my wycenimy oraz dostosujemy najlepsze rozwiązanie dla Twojej bramy.

 

W naszej ofercie posiadamy wszystkie dostępne siłowniki do bram garażowych firm TOUSEK, CAME oraz NICE.

 

Serwis automatyki do bram

 

Automatyka NICE     Automatyka CAME     Automatyka Faac    automatyka tousek

 

KONTAKT: +48 501 288 052   |   biuro@grafita.pl