Szlabany - kontakt

SPRAWDŹ CENY AUTOMATYKI DO BRAM DWUSKRZYDŁOWYCH:

Tel: +48 501 288 052   |   e-mail: biuro@grafita.pl

 

automatyka do bram dwuskrzydłowych cenyAUTOMATYKA DO BRAM DWUSKRZYDŁOWYCH CENY.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem automatyki do bram dwuskrzydłowych. W naszej ofercie posiadamy siłowniki dla wszystkich rodzajów bram dwuskrzydłowych w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną siłownika, wraz z montażem i uruchomieniem, napisz do nas lub zadzwoń.

Wykorzystaj nasze doświadczenie. Doradzimy Ci, który napęd będzie najlepiej pasował do bramy dwuskrzydłowej, w przystępnej cenie. W naszej ofercie posiadamy automaty CAME, napędy NICE, siłowniki TOUSEK - TYLKO NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI.

NAJPOPULARNIEJSZE MODELE NAPĘDÓW DO BRAM DWUSKRZYDŁOWYCH:

Poniżej przedstawiamy najlepsze i najbardziej skuteczne linie automatów do bram dwuskrzydłowych. Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną dostawy wraz z montażem siłowników do bram dwuskrzydłowych, zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail lub telefonicznego z naszą firmą. Kompleksowa obsługa, największe doświadczenie na rynku oraz najlepsza cena, to największe zalety firmy GRAFITA.

RODZAJE SIŁOWNIKÓW DO BRAM DWUSKRZYDŁOWYCH CAME:

 

Automatyka do bram skrzydłowych NICE AMICOAutomatyka do bram dwuskrzydłowych
CAME AMICO 24V

Napęd przystosowany dla bram o długości jednego skrzydła do 1,8 m. Szerokie zastosowanie oraz bezpieczeństwo użytkowania przy użyciu pilota radiowego.

 

Automatyka do bram skrzydłowych CAME AXOAutomatyka do bram dwuskrzydłowych
CAME AXO 24V

Wydajne i zapewniające 100% bezpieczeństwa siłowniki zaprojektowane pod bramy o długości skrzydła do 3 m. Dostępne od zaraz w przystępnej cenie dla każdego.

 

Automatyka do bram skrzydłowych CAME KRONOAutomatyka do bram dwuskrzydłowych
CAME KRONO

Najpopularniejszy siłownik marki CAME, którego cena jest największą zaleta. Model napędu do bram dwuskrzydłowych o łącznej długości do 10 m.

 

RODZAJE SIŁOWNIKÓW DO BRAM DWUSKRZYDŁOWYCH NICE:

 

Automatyka do bram skrzydłowych nice toonaAutomatyka do bram dwuskrzydłowych
NICE TOONA

Dzięki innowacyjnemu podejściu firmy NICE, proponujemy siłownik do bram o długości skrzydła do 7 m w przystępnej cenie. Idealny napęd w zastosowaniu przemysłowym.

 

Automatyka do bram skrzydłowych nice wingoAutomatyka do bram dwuskrzydłowych
NICE WINGO

Stworzone pod bramy dwuskrzydłowe o łącznej długości do 7 metrów. Automatyka NICE Wingo zabezpieczą każdą posesję, jak i teren przemysłowy, w bardzo niskiej cenie. Testowane w każdych warunkach.

 

Automatyka do bram skrzydłowych NICE HOPAutomatyka do bram dwuskrzydłowych
NICE HOP

Napędy NICE HOP to nie tylko niska cena, ale i gwarancja bezpieczeństwa, niezawodnego działania przez wiele lat. Automatyka do bram dwuskrzydłowych z ramieniem łamanym o długości jednego skrzydła do 1,8 m.

 

W naszej ofercie posiadamy wszystkie dostępne siłowniki do bram dwuskrzydłowych firm TOUSEK, CAME oraz NICE.

 

Automaty do bramy dwuskrzydłowej

 

Automatyka NICE     Automatyka CAME     Automatyka Faac    automatyka tousek

 

KONTAKT: +48 501 288 052   |   biuro@grafita.pl