Liczenie miejsc na parkingu

Nowoczesne systemy kontrolujące stan zapełnienia miejsc postojowych w galeriach handlowych czy innych budynkach użyteczności publicznej niezwykle usprawniają ruch na parkingach, dzięki czemu kierowcy w łatwy i szybki sposób mogą znaleźć miejsce dla swojego pojazdu.

Liczenie miejsc na parkingu

System do liczenia miejsc postojowych

Systemy do liczenia miejsc postojowych wykorzystują szereg najnowszych technologii i urządzeń. Należą do nich m.in. kamery, szlabany, sensory i czujniki, sygnalizatory, tablice i wyświetlacze cyfrowe oraz odpowiedne oprogramowania, które zbierają potrzebne informacje i kontrolują działanie całego systemu.

Liczenie miejsc na parkingu

Zliczanie pojazdów na parkingu

Firma GRAFITA profesjonalnie i kompleksowo zadba o Państwa parking. Solidnie i szybko zainstalujemy u Państwa system do zliczania pojazdów, co znacznie usprawni ruch samochodów w strefie miejsc postojowych.

Liczenie miejsc na parkingu

System wyszukujący wolne miejsca na parkingu

W pierwszej kolejności porozmawiamy o Państwa potrzebach oraz dokonamy koniecznych pomiarów. Później przejdziemy do projektowania przestrzeni i szczegółowo zaplanujemy rozmieszczenie urządzeń. Na końcu zamontujemy sprzęty i zainstalujemy niezbędne oprogramowania.

Liczenie miejsc na parkingu

Kontrola miejsc postojowych na parkingu

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu. Wspólnie omówimy Państwa zlecenie i wybierzemy najlepsze rozwiązanie dla Państwa parkingu.

Liczenie miejsc na parkingu