Parking bezobsługowy

Coraz więcej firm oraz instytucji decyduje się na parkingi bezobsługowe, które wykorzystują najnowsze technologie i urządzenia. W dłuższej perspektywie czasu wiąże się to z dużą oszczędnością pieniędzy właścicieli miejsc postojowych, ponieważ nie muszą oni zatrudniać dodatkowych pracowników do ochrony terenu.

Parking bezobsługowy

Bezobsługowa ochrona parkingu

Nowoczesne systemy bezobsługowej ochrony miejsc postojowych w dużej mierze opierają się na działaniu różnego rodzaju czytników oraz kamer. Wpuszczają one na parking wyłącznie te pojazdy, których numery rejestracyjne znajdują się na tzw. „białej liście”, aby żaden obcy pojazd nie mógł wjechać na Państwa ogrodzony teren. Oprócz tego bezobsługowe parkingi zwykle wyposażone są w standardowe kamery, które na bieżąco monitorują sytuację na danym obiekcie.

Parking bezobsługowy

System do ochrony miejsc postojowych

GRAFITA to firma z wieloletnim doświadczeniem, która zajmuje się montowaniem urządzeń oraz systemów do kontroli przestrzeni parkingów. Szybko i precyzyjnie zainstalujemy na Państwa terenie niezbędne maszyny oraz technologie do ochrony miejsc postojowych.

Parking bezobsługowy

Bezobsługowa kontrola parkingu

Na początku zawsze staramy się poznać Państwa potrzeby, aby później dopasować do nich odpowiednie urządzenia i technologie. Gwarantujemy Państwu profesjonalną obsługę oraz najwyższą jakość naszych produktów.

Parking bezobsługowy

System do zabezpieczenia parkingu

Jeżeli zainteresowała Państwa powyższa oferta, zachęcamy do kontaktu. Wstępnie omówimy Państwa oczekiwania wobec realizacji projektu i odpowiemy na ewentualne pytania.

Parking bezobsługowy