kontakt z firmą grafita

 

DOSTAWA, MONTAŻ ORAZ KONSERWACJA BRAMEK OBROTOWYCH:

Tel: +48 501 288 052   |   e-mail: biuro@grafita.pl

bramka obrotowa CAME

 

 

bramka obrotowa came guardianBRAMKI OBROTOWE.

Bramkami obrotowe, zwane również kołowrotami lub tripodami, służą do zabezpieczenia oraz zautomatyzowania przejść w budynkach biurowych, ośrodkach sportowych, supermarketach, obiektach w budowie, zakładach produkcyjnych i usługowych. Bramki obrotowe doskonale współpracują z kontrolą dostępu na karty zbliżeniowe, które w połączeniu z oprogramowaniem monitorującym zapewnią 100% kontrolę każdego przejścia. Tripody mogą funkcjonować również autonomicznie, co bardzo upraszcza zarówno montaż, jak i uruchomienie.

BRAMKI OBROTOWE CAME.

Oferujemy profesjonalne bramki obrotowe produkcji CAME. Poniżej przedstawiamy pełną gamę urządzeń automatyki przejścia, które dobieramy zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem. Dzięki popularności bramek obrotowych CAME, zarówno części zamienne, jak i gwarantowany przez naszą firmę serwis, zawsze jest pod ręką i zapewnia szybką reakcję na zapotrzebowanie - kontakt:  +48 501 288 052.

 

 

bramka obrotowa CAME XViaBramka obrotowa CAME XVia

Najnowszej generacja bramka dwukierunkowa, trójramienna stosowana na przejściach o dużym natężeniu ruchu. Produkt wprowadzony na targach w Mediolanie, gdzie zyskał ogromną popularność. Bramka obrotowa XVia wyposażona jest we wskaźniki świetlne wraz z symbolami wskazującymi stan bramki. Umożliwia integrację z systemami kontroli dostępu.

Karta katalogowa bramki obrotowej CAME XVia

 

 

bramka obrotowa CAME TwisterBramka obrotowa CAME TWISTER

Najczęściej wybierana bramka obrotowa CAME na rynku, umożliwiająca selekcję osób w obiektach o średnim i dużym natężeniu ruchu. Tripod CAME Twister to elektromechaniczne i dwukierunkowe urządzenie wykonane ze stali nierdzewnej, wyposażona w wyświetlacz LED oraz hamulec hydrauliczny. Umożliwia integrację z systemami kontroli dostępu.

Karta katalogowa bramki obrotowej CAME TWISTER

 

 

bramka obrotowa CAME Twister lightBramka obrotowa CAME TWISTER LIGHT

Elektromechaniczna bramka obrotowa, z opcją automatycznego zwolnienia głowicy po wyłączeniu zasilania. Kołowrót CAME Twister Light wykonane jest ze stali nierdzewnej, szybkie i wygodne w montażu. Umożliwia integrację z systemami kontroli dostępu.

 

Karta katalogowa bramki obrotowej CAME TWISTER LIGHT

 

 

bramka obrotowa CAME GUARDIANBramka obrotowa CAME GUARDIAN

CAME GUARDIAN to wysoka bramka obrotowa dostosowana do użytkowania w warunkach zewnętrznych. Charakteryzuje się bardzo wytrzymałą konstrukcją, przeznaczona do pracy intensywnej, dostępna w wersji pojedynczej oraz podwójnej. Posiada oświetlenie strefy przejścia światłami LED. Umożliwia integrację z systemami kontroli dostępu.

 

Karta katalogowa bramki obrotowej CAME GUARDIAN

 

 

bramka obrotowa CAME STILE ONEBramka obrotowa CAME STILE ONE

CAME STILE ONE to niewielka bramka obrotowa, niezwykle skuteczna i kompaktowa. Tripod ten posiada dwa typu montażu: na ścianie lub z podstawą. Bramka obrotowa jest dwustronna i zezwala na przejście tylko jednej osobie. Umożliwia integrację z systemami kontroli dostępu.

 

Karta katalogowa bramki obrotowej CAME STILE ONE

 

 

bramka obrotowa CAME STILE BRIDGEBramka obrotowa CAME BRIDGE

CAME BRIDGE to bramka obrotowa, która znajduje idealne zastosowanie przy przejściach w małych oraz średnich obiektach. Kołowrót Bridge dostępny jest w wersji mechanicznej oraz elektromechanicznej. Obudowa wykonana jest ze stali lakierowanej.

 

Karta katalogowa bramki obrotowej CAME BRIDGE

 

 

bramka obrotowa CAME WING40Bramka obrotowa CAME WING 40

Bramka mechaniczna oraz elektromechaniczna wraz ze słupkiem obrotowym CAME WING40 oraz skrzydłami długości 60 oraz 90 cm, to niezwykle estetyczne oraz funkcjonalne rozwiązanie dla miejsc, gdzie liczy się najwyższej jakości design. Wbudowana centrala sterująca umożliwia proste programowanie urządzenia. Umożliwia integrację z systemami kontroli dostępu.

 

Karta katalogowa bramki obrotowej CAME WING40

 

 

bramka obrotowa CAME SALOON40Bramka obrotowa CAME SALOON 40

Słupek obrotowy, na którym montowane jest skrzydło zabezpieczające przejścia długości od 60 do 120 cm. Montowany w centrach handlowych, supermarketach, czy też pływalniach. Umożliwia integrację z systemami kontroli dostępu lub wyposażenie w radar uruchamiający bramkę SALLON40.

 

Karta katalogowa bramki obrotowej CAME SALOON40

 

 

 
 
 

 

 

 

came logo

 

came a brand new future