kontakt z firmą grafita

ZAMÓW SZLABAN PARKINGOWY NA TERENIE MAŁOPOLSKI I KRAKOWA:

Tel: +48 501 288 052   |   e-mail: biuro@grafita.pl

 

szlabany parkingowe KrakowSZLABANY PARKINGOWE KRAKÓW.

Szlabany wjazdowe w Krakowie dostarczamy oraz montujemy od ponad 25 lat. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami w Krakowie. Doświadczenie oraz profesjonalizm pozwala nam doradzać, jakie najlepsze rozwiązanie należy wykorzystać, by zachować ciągłość ruchu na przejeździe oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa. Nasze szlabany idealnie współpracują z kontrolą dostępu, jak i innymi urządzeniami parkingowymi.

JAK ZAMÓWIĆ SZLABANY WJAZDOWE W KRAKOWIE?

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną, zmówieniem lub montażem szlabanów parkingowych w Krakowie lub Wielkopolsce, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami telefonicznie lub e-mailowo. Odpowiemy na wszystkie pytania oraz sporządzimy szczegółową ofertę, dostosowaną pod indywidualne potrzeby każdego przejazdu, parkingu.

Tel: +48 501 288 052   |   e-mail: biuro@grafita.pl

 

szlabany parkingowe Kraków

 

POLECANE MODELE BARIER PARKINGOWYCH W KRAKOWIE.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie modele szlabanów parkingowych największych polskich, jak i zagranicznych producentów, z którymi współpracujemy od wielu lat. Nasze szlabany posiadają pełną 2-letnią gwarancję. Aby utrzymać szlaban w pracy ciągłej, w idealnym stanie, zamów konserwację szlabanów w Krakowie. Nasi specjaliści zadbają, aby żadna awaria Cię nie zaskoczyła.

Szlaban parkingowy CAME G4000

szlaban parkingowy came g4000

Model szlabanu elektromechanicznego marki CAME z ramieniem do 4 metrów. Niezwykle popularna bariera parkingowa o skuteczności 100%. Dostosowane do pracy intensywnej.

Szlaban parkingowy NICE WIL

Szlaban parkingowy nice wil

Szlaban parkingowy z silnikiem elektromechanicznym, zaprojektowany dla przejazdów o szerokości od 4 do 8 m. Idealnie współpracuje z systemami kontroli dostępu.

Szlaban parkingowy FAAC 615

szlaban parkingowy faac

Szlaban hydrauliczny najwyższej jakości. Testowany w ekstremalnych warunkach, zaprojektowany dla przejazdów o największym nasileniu ruchu, z ramieniem do 5 m.

Przykładowy schemat podłączenia szlabanu w oparciu o barierę parkingową marki NICE:

Schemat szlabanu NICE

 

PARTNERZY NASZEJ FIRMY:

 

szlabany nice    Szlabany came    Szlabany faac    szlabany genius

 

KONTAKT: +48 501 288 052   |   biuro@grafita.pl