kontakt z firmą grafita

ZAMÓW SZLABAN NA TERENIE POZNANIA:

Tel: +48 501 288 052   |   e-mail: biuro@grafita.pl

 

szlabany came poznanSZLABANY POZNAŃ.

Polecamy skorzystanie z naszych usług dostawy oraz montażu szlabanów na terenie Poznania i Wielkopolski. Posiadamy nieograniczone możliwości w projektowaniu systemów parkingowych, kontroli dostępu oraz wspomagających zabezpieczenie przejazdów przy użyciu urządzeń parkingowych. Każdemu Klientowi gwarantujemy profesjonalny zakres naszych usług oraz wykorzystanie doświadczenia w doborze najlepszych rozwiązań.

SZLABANY GRAFITA W POZNANIU.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. Dzięki doświadczeniu, które zdobyliśmy przez ostatnie 25 lat jesteśmy uznaną marką w całej Polsce, wykonując solidną pracę. W naszej ofercie posiadamy wszystkie modele szlabanów wjazdowych CAME, szlabanów NICE, FAAC oraz barier marki GENIUS. Wykorzystujemy również doświadczenie Polskich marek napędzając rynek europejski szlabanów parkingowych.

Główną zaletą polecanych przez nas szlabanów w Poznaniu jest:

- stała konserwacja i kontrola stanu szlabanów

- praca szlabanów przy niskim 24V napięciu

- zabezpieczenie przejazdu z kontrolą stanu parkingu dzięki połączeniu szlabanów z systemami kontroli dostępu

- możliwość podłączenia zasilania słonecznego szlabanu

- całkowite zabezpieczenie przejazdu przy użyciu fotokomórek

- wiele trybów pracy szlabanu

 

szlabany w poznaniu

 

POLECANE MODELE SZLABANÓW DLA KLIENTÓW Z POZNANIA:

Zapraszamy do kontaktowania się z naszą firmą, w kontekście wyboru odpowiedniej jednostki centralnej szlabanu. Doradzamy oraz realizujemy na terenie Poznania.

 

Szlaban CAME Gard 4

Szlaban came gard 4

Idealne szlabany na Poznańskie przejazdy ze skutecznością 100%. Bariery Came Gard 4 zapewniają bezpieczeństwo ramieniem o długości do 3,75 m. Nowoczesne rozwiązania gwarantują pełne zadowolenie i wieloletnia pracę.

Szlaban NICE WIL

Szlaban nice wil

Kultowe szlabany marki NICE WIL to rozwiązanie przygotowane dla przejazdów o szerokości od 4 do 8 m. Innowacyjne rozwiązania szlabanów WIL zadowolą każdego i ułatwią każdy dzień.

Szlaban FAAC 640

Szlaban hydrauliczny faac

Hydrauliczny szlaban parkingowy najwyższej klasy, stosowany przy przejazdach o dużym nasileniu ruchu o szerokości do 5 m. Często stosowany na stacjach benzynowych, jak i przemysłowych stacjach kontroli.

 

 

GRAFITA - BEZPIECZEŃSTWO BUDOWANE WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM

 

PARTNERZY NASZEJ FIRMY:

 

szlabany nice    Szlabany came    Szlabany faac    szlabany genius

 

KONTAKT: +48 501 288 052   |   biuro@grafita.pl