kontakt z firmą grafita

SPRAWDŹ CENY MONTAŻU SZLABANÓW PARKINGOWYCH:

Tel: +48 501 288 052   |   e-mail: biuro@grafita.pl

 

montaż i serwis szlabanówMONTAŻ SZLABANU CENA.

Cena montażu szlabanów zależna jest od kilku ważnych elementów. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę szerokość przejazdu. Ten parametr wpływa na wielkość i moc jednostki centralnej oraz długości ramienia szlabanu. Cena montażu szlabanu zależy również od odległości miejsca pod szlaban od źródła zasilania, czyli od tego, jak daleko należy przeprowadzać przyłącza kablowe. Podstawą dobrze zamontowanego szlabanu jest solidny fundament - wylewka betonowa.

JAK PRZEBIEGA MONTAŻ SZLABANU - CENA:

Każdy montaż szlabanu to proces, którego ciągłość prowadzi do wieloletniego, bezawaryjnego użytkowania urządzenia. W cenę montażu wchodzą następujące 4 - równie istotne - etapy:

ETAP 1: Przygotowania stanowiska - na tym etapie tworzony jest fundament, w miejscu, w którym ma znajdować się szlaban oraz prowadzone są przyłącza kablowe, z odpowiednim zabezpieczeniem. Solidne przeprowadzenie tego etapu gwarantuje równą pracę szlabanu parkingowego.

ETAP 2: Montaż i dostawa szlabanu - w dniu kolejnym nasi montażyści dostarczają jednostkę centralną szlabanu wraz z zamówionymi akcesoriami. Na tym etapie następuje docelowe umieszczenie szlabanu na przygotowanym stanowisku, podłączenie zasilania szlabanu, a następnie instalacja ramienia wraz z akcesoriami, lampami i zabezpieczeniami. W cenie montażu szlabanu zawarta jest również kompleksowa regulacja i konserwacja silnika, w celu zabezpieczenia bariery na długie lata.

ETAP 3: Testy szlabanu, sterowanie - oprócz samego montażu, cena w naszych ofertach obejmuje przeprowadzenie testów na szlabanie, w celu sprawdzenia poprawnego działania oraz podłączenie wybranej metody sterowania szlabanem wjazdowym.

 

cena montażu i serwisu szlabanu

 

KONTAKT W SPRAWIE WYCENY MONTAŻU SZLABANÓW:

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail, w celu wyceny montażu szlabanu parkingowego. Poniżej przedstawiamy nasze dane kontaktowe:

Tel: +48 501 288 052   |   e-mail: biuro@grafita.pl

 

GRAFITA - BEZPIECZEŃSTWO BUDOWANE WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM

 

PARTNERZY NASZEJ FIRMY:

 

szlabany nice cena    Szlabany came cena    Szlabany faac cena    szlabany genius cena

 

KONTAKT: +48 501 288 052   |   biuro@grafita.pl