Sczytywanie tablic rejestracyjnych

 

kontakt z firmą grafita

Tel: +48 501 288 052   |   e-mail: biuro@grafita.pl

 

Przedstawiamy systemy i urządzenia sczytujące tablice rejestracyjne pojazdu zintegrowane z działaniem szlabanów parkingowych.

Nasza firma GRAFITA realizuje zamówienia związane z urządzeniami oraz systemami parkingowymi. Zapewniamy najwyższą jakość usług, zwracając uwagę na szczegóły.

Na pierwszym miejscu stawiamy kontakt z klientem, zrozumiałą poradę oraz zaoferowanie jak najkorzystniejszej oferty.

Gwarantujemy pełne wsparcie w czasie trwania gwarancji, jak i po jej zakończeniu, pamiętając o zapewnionej pomocy. 

Oferujemy korzystne rodzaje płatności, biorąc pod uwagę Twoje potrzeby.

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego za pośrednictwem e-maila oraz nr. tel: 501 288 052.

Chętnie wysłuchamy Twoich potrzeb oraz zaoferujemy najlepsze rozwiązanie.

 

Szlaban parkingowy z funkcją sczytywania tablic to nowoczesne rozwiązanie będące praktycznym pomysłem w zapewnieniu najwyższego bezpieczeństwa strzeżonego parkingu. Kontrola ta jest świetnym pomysłem niosącym korzyści dla obu stron.

Sczytywanie tablic rejestracyjnych

Na czym polega system sczytywania tablic rejestracyjnych

Podstawowym i najważniejszym elementem są urządzenia rejestrujące, w tym przypadku kamery. To one odpowiadają za identyfikacje obrazu uzyskanego w chwili wjazdu pojazdu na parking. W odpowiednim momencie dane z zarejestrowanego obrazu przesyłane są do serwera z oprogramowaniem w którym są przetwarzane i zapisywane. Po tym procesie przekaźnik zamontowany w szlabanie aktywuje mechanizm otwarcia.

Sczytywanie tablic rejestracyjnych

Najważniejsze w prawidłowym funkcjonowaniu zintegrowanego systemu jest odpowiedni montaż. Kamery zainstalowane na prawidłowej wysokości i pod odpowiednim kątem zapewnią przejrzysty obraz. Nasi fachowcy dzięki swojemu doświadczeniu zagwarantują najlepszą jakość pracy urządzeń.

Sczytywanie tablic rejestracyjnych

Ponadto w zależności od potrzeb klienta montujemy rożne konfiguracje zapewniające alarm, sterowanie ramieniem w przypadku awarii czy integrację z innymi systemami np. płatności.

Weryfikacja pojazdów i odpowiednie zabezpieczenia

Warto zaznaczyć ważną funkcję systemu jaką jest możliwość założenia czarnej i białej listy numerów pojazdów. Polega ona na wgraniu odpowiednich danych na podstawie których urządzenie analizuje wprowadzone numery tablic. W przypadku gdy pojawi się pojazd nieautoryzowany wyświetlany jest widoczny komunikat, a możliwość wjazdu na parking zostanie zablokowana.

Dodatkowym zabezpieczeniem w tym przypadku może być także montaż pętli indukcyjnych w miejscach wjazdu i wyjazdu. Kontroluje to odpowiedni moment, w którym identyfikacja tablic jest najbardziej optymalna, dzięki czemu mamy pewność że zarejestrowany obraz będzie wyraźny.

Sczytywanie tablic rejestracyjnych

W zależności od modelu i przeznaczenia montowanych kamer spełniają one różne funkcje.

Połączony system jest w stanie informować o danych takich jak:

Numery tablic rejestracyjnych

Identyfikacja koloru i modelu samochodu

Pomiar prędkości

Ponadto kompatybilne są z innymi systemami i alarmują o nieautoryzowanych wjazdach. Dane są gromadzone w chmurze dzięki czemu w razie potrzeby weryfikacji osoby uprawnione mają do nich łatwy dostęp.

Dbamy o jakość, bezpieczeństwo i bezproblemowe działanie. Zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do kontaktu.

 

PARTNERZY NASZEJ FIRMY:

 

szlabany nice    Szlabany came    Szlabany faac    szlabany genius

 

KONTAKT: +48 501 288 052   |   biuro@grafita.pl