kontakt z firmą grafita

Tel: +48 501 288 052   |   e-mail: biuro@grafita.pl

 

system parkingowy rfid dalekiego zasięgu

SYSTEM KONTROLI WJAZDU RFID.

Kontroli wjazdu RFID pozwala sterować urządzeniami parkingowymi (szlabany parkingowe, bramy) z wykorzystaniem TAGów lub kart dalekiego zasięgu. System parkingowy uwzględnia funkcjonowanie urządzeń autonomicznie lub z wykorzystaniem serwera PC do zarządzania parkingiem oraz monitorowania zdarzeń.

URZĄDZENIA WCHODZĄCE W SKŁAD SYSTEMU PARKINGOWEGO RFID.

 

Czytnik RFID masterCzytnik RFID MASTER

Czytnik RFID wyposażony jest w 4 wyjścia przekaźnikowe, co umożliwia bezpośrednie sterowanie urządzeniami. Do czytnika zarządzającego można podłączyć do 8 anten RFID.

 

anteny rfid dalekiego zasięguAnetna RFID

Anteny RFID posiadają zasięg odczytu do 12 metrów. Ustawione są przy wjeździe oraz wyjeździe z parkingu lub garażu komunikują się z TAGiem lub kartą dostępu. Całkowicie odporne na warunki atmosferyczne.

 

serwer parkingowy PC do systemu rfidSerwer PC z oprogramowaniem

Komputer zarządzający, który umożliwia stały podgląd zdarzeń na parkingu, dodawanie i usuwanie użytkowników, pojazdów, TAGów lub kart. W razie potrzeby, pozwala wyeksportować historię wjazdów i wyjazdów.

 

Szlaban parkingowy CAME Gard 4Szlaban parkingowy

Przykładowa bariera zamykająca wjazd oraz wyjazd z parkingu, sterowana przez czytnik RFID.

Karta katalogowa CAME Gard 4

 

Szlaban parkingowy CAME Gard 4TAGi lub karty dostępu RFID

Identyfikatory dostępowe obsługujące protokół UHF EPC Global Gen 2, pracujące w częstotliwości 860-960 MHz. TAG RFID jest to naklejka na szybę pojazdu. Dzięki oprogramowaniu SMART PARKING zarządzanie użytkownikami oraz identyfikatorami RFID można wykonywać z wykorzystaniem serwera PC administratora parkingu.

 

SYSTEM PARKINGOWY RFID W TRYBIE AUTONOMICZNYM.

System kontroli wjazdu wyposażony w dwie anteny skierowane na wjazd oraz wyjazd oraz czytnik RFID, nie wymagający oprogramowania Smart Parking. Czytnik Master poprzez antenę dostaje sygnał z TAGa, następnie sprawdza zgodność z bazą danych. Jeśli TAG posiada autoryzację, czytnik RFID wysyła sygnał do szlabanu lub bramy.

Przykładowy schemat przyłączenia urządzeń systemu RFID:

system parkingowy rfid autonomiczny

 

SYSTEM PARKINGOWY RFID W TRYBIE SYSTEMOWYM.

Dzięki oprogramowaniu Smart Parking zainstalowanym na serwerze PC posiadamy możliwość zarządzania zarówno użytkownikami, pojazdami korzystającymi z parkingu oraz kartami i TAGami dostępu. Na podstawie edytowalnej bazy danych, oprogramowanie wysyła sygnał do czytnika, a następnie do szlabanu, czy dany identyfikator jest uprawniony do wjazdu.

Przykładowy schemat przyłączenia urządzeń systemu RFID:

okablowanie systemu RFID z oprogramowaniem

 

        Szlabany faac      Magnetic Access to progress logo  

 

  came logo                     DTM System perfekt sos

 

KONTAKT: +48 501 288 052   |   biuro@grafita.pl