Rozpoznawanie tablic rejestracyjnych

Współcześnie wiele firm i korporacji korzysta z prywatnych parkingów, aby ich pracownicy nie musieli każdego ranka martwić się o to, czy znajdą miejsce postojowe na swoje auto. Warto jednak pamiętać, że utrzymanie prywatnego parkingu wiąże się z dodatkowymi kosztami ze strony pracodawcy, dlatego należy inwestować w nowoczesne rozwiązania, które jednocześnie zadowolą pracowników i będą możliwe do udźwignięcia przez firmę. Jednym z takich rozwiązań są kamery do rozpoznawania tablic rejestracyjnych, umożliwiające bezobsługową ochronę parkingów.

Rozpoznawanie tablic rejestracyjnych

Rejestrowanie tablic pojazdów

Nasza firma GRAFITA zajmuje się przede wszystkim instalowaniem systemów parkingowych, kontroli dostępu oraz automatyki przejścia. Działamy w branży już od ponad 30 lat, dzięki czemu posiadamy ogromne doświadczenie z zakresu montowania oraz serwisowania urządzeń i systemów parkingowych.

Rozpoznawanie tablic rejestracyjnych

Kamery do odczytu tablic rejestracyjnych

Systemy rozpoznawania tablic rejestracyjnych umożliwiają pełną kontrolę nad tym, kto wjeżdża i wyjeżdża z parkingu. Ich działanie opiera się na odczycie numerów z tablic pojazdu, dzięki czemu żaden nieproszony gość nie zostanie wpuszczony na Państwa parking.

Rozpoznawanie tablic rejestracyjnych

Rozpoznawanie rejestracji samochodów

Kamery wykorzystujące funkcję rejestrowania tablic pojazdów można zastosować także w innych miejscach niż firmowe parkingi. Sprawdzą się one także na lotniskach, w galeriach handlowych i budynkach użyteczności publicznej, na płatnych drogach lub tych z odcinkowym pomiarem prędkości.

Rozpoznawanie tablic rejestracyjnych

Kamery czytające tablice rejestracyjne

Jeżeli zainteresowała Państwa powyższa oferta, zachęcamy do kontaktu. Z pewnością dobierzemy najlepsze rozwiązanie do Państwa potrzeb.

Rozpoznawanie tablic rejestracyjnych