Strefy płatnego parkowania

Obszary miejskie, gdzie występują parkometry, wcale nie rozwiązują problemu braku miejsc postojowych. Kierowcy zaczynają parkować na dalszych terenach, gdzie płatności za postój jeszcze nie obowiązują, ale tym samym zajmują miejsca mieszkańcom tamtejszych dzielnic.

Strefy płatnego parkowania

Miejsce postojowe na parkometr

Co więcej, strefy płatnego parkowania nie gwarantują nam miejsca postojowego. Mimo wykupionego abonamentu na parkowanie w danej okolicy możemy godzinami szukać bezpiecznego i legalnego miejsca postojowego, gdzie nasze auto nie zostanie porysowane ani uszkodzone.

Strefy płatnego parkowania

Obszar płatnego parkowania

W tym wypadku świetnym rozwiązaniem okazać się może wynajęcie lub wykupienie miejsca postojowego na parkingu lokalnej wspólnoty. Teren taki najczęściej jest ogrodzony i zabezpieczony szlabanem lub bramą wjazdową, aby nikt obcy nie mógł zostawić na nim swojego auta.

Strefy płatnego parkowania

Opata za miejsce postojowe

Firma GRAFITA kompleksowo zadba o bezpieczeństwo i wygodę użytkowników parkingu w Państwa wspólnocie. Na początku dokonamy pomiarów oraz dobierzemy odpowiednie technologie do Państwa potrzeb. Następnie szybko i solidnie zamontujemy urządzenia oraz zainstalujemy konieczne systemy.

Strefy płatnego parkowania

Parkowanie w strefie parkometrów

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Wstępnie omówimy projekt i poznamy Państwa oczekiwania. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Strefy płatnego parkowania